Polski rząd oskarża Unię Europejską o „terroryzm gospodarczy” przeciwko Polsce

Zbigniew Ziobro, wiceszef polskiego rządu, określił to jako piątek „Terroryzm Gospodarczy” Decyzja Komisji Europejskiej o zapewnieniu porządnych funduszy pomocy regionalnej Prawa społeczności LGDPMinister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Stanu I. Geopro skomentował na konferencji prasowej niedawną decyzję władz wojewódzkich Świętokrzyskich (Santa Cruz, Południe) o zdystansowaniu się od deklaracji. „Wolna strefa LGDPI” Przystąpiła rok temu, obawiając się, że UE nie przekaże im środków z Europejskiego Planu Rozwoju Regionalnego.

„Wzywam samorządy regionalne Nie poddawaj się zagrożeniu ze strony UE. Możemy spodziewać się większej liczby nielegalnych działań, jeśli ulegniemy tego rodzaju terroryzmowi gospodarczemu – powiedział Geopro. Na szczęście na razie to tylko przemoc ekonomiczna, a nie przemoc, jakiej doświadczyła Polska. Za rządów Związku Radzieckiego“.

W opinii Wiceprezydenta RP „UE została zdobyta przez środowiska lewicoweLewica i liberałowie akceptują polityczne przywództwo Unii Europejskiej i odchodzą od zasad niezależności.

UE marzy o Polakach (…) Jest niezależną Unią Europejską, Swobodny przepływ kapitału, swobodny przepływ osób, gospodarka rynkowa i kultura, wolność idei, myśli i słowa. Ale dzisiaj widzimy zupełne przeciwieństwo ”. Twoje stanowisko w sprawie obrony praw obywatelskich I dodał: „Widzimy presję na krajobraz polityczny, zmuszającą poszczególne narody do przyjęcia agendy środowisk lewicowych (…), ale widzimy też użycie środków przymusu”.

Zdjęcie: Dacian Ciolos, przewodniczący Odrodzonej Europy w Parlamencie Europejskim.  (Zdjęcie dzięki uprzejmości)

Od 2019 r. niektóre polskie gminy i samorządy podjęły stosowne uchwały Ogłoszony jako „strefy wolne od LGDPI”Decyzję skrytykowała wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jurovi podczas wizyty w Polsce 31 sierpnia. Te oświadczenia, choć nie mają żadnej wartości administracyjnej, podkreślił Jurow. „Nie szanują wartości Unii Europejskiej”. Ostrzegł również rządy, aby podporządkowały się zapowiedziom, że „w sumie 2,5 2,5 miliarda zostanie utraconych w funduszu synchronizacyjnym”.

Rzecznik rządu Piotr Mல்லller powiedział niedawno, że rezolucje władz lokalnych i regionalnych „nie były w złej intencji i nie były ukierunkowane”. Zachęcaj do wartości rodzinnych„I obiecał, że „nigdy nie będzie i nigdy nie będzie w Polsce strefy wolnej od LGDPI”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *