Polski rząd uhonorował mieszkańca Almerii za pomoc dzieciom na Ukrainie

Polski rząd uhonorował mieszkańca Almerii za pomoc dzieciom na Ukrainie

Almería miała szczęście dzięki niestrudzonej pracy Ksiądz, który od lat zmaga się ze wszystkimi przeciwnościami losu Zatem najbardziej podstawowe rzeczy są dostępne dla tych, którzy najbardziej cierpią. Jego imię to Jose Miguela de Haro A ich działalność solidarnościowa zwykle koncentruje się na zdruzgotanych Haitibył Polska który odznaczył tego człowieka z Almerii w Cuevas del Almanzora za pomoc w środku wojny pomiędzy Ukraina I Rosja.

W szczególności otrzymał ten Odkupiciel, który służy jako proboszcz w Madrycie Odznaka Honorowa za Zasługi w Ochronie Praw Dziecka dostarczone przez Polski Rzecznik Praw DzieckaOdznaczenie w uznaniu pomocy mniejszościom dotkniętym inwazją rosyjską, które szukały schronienia na Ukrainie i w Polsce.

Swoją drogą, to wszystko Witamy i udostępniamyStowarzyszeniu kierowanemu przez księdza Cuevano i dzięki kilku akcjom od początku rosyjskiej inwazji na kraj europejski udało się uniknąć wielu trudności w dostarczaniu podstawowych produktów nieletnim ukraińskim i ich rodzinom.

To jest Urodzony w 2013 roku Hiszpan to pierwsze takie wyróżnienie w historii. A jego celem jest wyróżnienie obywateli, organizacji i instytucji z Polski lub innych krajów „za ich osiągnięcia i wyjątkowe zaangażowanie w ochronę praw dziecka”.

José Miguel de Haro otrzymał odznaczenie przyznane przez polski rząd podczas uroczystości, która odbyła się 11 grudnia w Warszawie. „Dziękuję wielu sercom i dłoniom, które umożliwiły dokonanie dobra poprzez przyjmowanie i dzielenie się”Almeria, ksiądz ze stolicy Polski, powiedział, że jest już w stanie pomóc najbardziej potrzebującym z różnych stron. Niger, Wybrzeże Kości Słoniowej, Burkina Faso, Haiti, Republika Dominikany, Kuba, Kenia, Dice i Ukraina.

„Dzięki z Polski, która Nagradza nas przyjęciem ponad dwóch i pół miliona Ukraińców. Wraz z nimi dziękujemy za piękno ludzkości” – powiedział de Haro, który otrzymał znaczek od polskiego prawnika. Mikołaja PawlakaRzecznik Praw Dziecka Rządu RP.

Uznanie, jakim Polska obdarzyła twórczość José Miguela de Haro i jego scenę, jest już powodem do dumy w prowincji, a zwłaszcza w gminie Cuevas del Almanzora, której burmistrz Antonio Fernández „Gratuluję uznania i dziękuję za niestrudzoną pracę na rzecz budowania humanitarnego społeczeństwa

Nie do poznania twórczość José Miguela de Haro i Agógara y Shera nie ustała. naprawdę, Stowarzyszenie kontynuuje kampanię na rzecz narodu ukraińskiego. „Celem kampanii jest współpraca z Parafią Redemptorystów w Nowaworowsku, której urzędujący proboszcz i przełożony wspólnoty, ks. Andrij Raik, jest łącznikiem w celu przekazania wszelkich towarów wysyłanych do najliczniejszych osób. Poszukiwani” – mówią. wyjaśnić.

Chętni do współpracy mogą to zrobić przekazując datki na rzecz Parafii Najświętszego Odkupiciela w Madrycie (Félix Boix, 13) do 8 stycznia 2024 r. Nowe ubrania zimowe (T-shirty, spodnie, obuwie sportowe, bielizna, ręczniki, ciepłe skarpetki, śpiwory i karimaty) Żywność (konserwy, produkty zdrowotne, zupy instant, kawa i herbata) lub Leki (Środki hemostatyczne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, przeciwtoksyczne, przeciwbiegunkowe, bandaże hemostatyczne, opaski uciskowe). Dodatkowo można przekazać darowiznę za pośrednictwem Bism, korzystając z kodu 08531.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *