Polski spisek przeciwko Rosji

Polski spisek przeciwko Rosji

Polska ogłasza demontaż siatki szpiegowskiejPrzygotuj operacje sabotażowe i szpiegowskie dla Rosji”. Według polskiego ministra spraw wewnętrznych Mariusza Kamińskiego, w Polsce zatrzymano dziewięć osób.

Wszyscy zatrzymani to cudzoziemcy, którzy przekroczyli polską granicę po jej wschodniej stronie.”, wyjaśnił minister spraw wewnętrznych. Zatrzymanych oskarżono o „ingerowanie w dostawy wojskowe na Ukrainę”. Według Kamińskiego oskarżeni prowadzili obserwację torów kolejowych w celu dokonania wandalizmu. „Do jego zadań należy przeglądanie, kontrolowanie i dokumentowanie dostaw broni na Ukrainę” – powiedział.

The Polska Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) zademonstrował wynalezienie aparatów fotograficznych, sprzętu elektronicznego i nadajników GPS i obiecał Mają dowód, że grupa była „opłacana przez rosyjski wywiad”. Ponadto Kamiński powiedział, że większość więźniów jest przetrzymywana tymczasowo. „Prokuratura oskarżyła ich o szpiegostwo na rzecz Rosji i przynależność do organizacji przestępczej”.

Innym zarzutem podniesionym pod adresem organizacji było „podżeganie Polaków do nastrojów antyukraińskich i antynatowskich” oraz niepokojące stosunki dwustronne między Warszawą a Que. Od początku rosyjskiej inwazji Polska stała się prawą ręką Ukrainy Obydwa Uchodźcy mile widziani (kraju przyjmującego największą liczbę ukraińskich uchodźców) oraz w budowaniu pomocy wojskowej i humanitarnej świadczonej przez Zachód.

Obywatel Rosji został oskarżony o szpiegostwo w pobliżu Kaliningradu

Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy polskie władze zidentyfikowały przypadki o takiej charakterystyce. w lutym Prokuratura postawiła zarzut mieszkającemu tam obywatelowi Rosji Polsce, aby szpiegować dla Rosji w latach 2015-2022 pod Kaliningradem. Mężczyzna miał być zaangażowany w grupy rekonstrukcji historycznej, gdzie nawiązał kontakty z polskimi wojskowymi.

Prokuratura podała w oświadczeniu, że mężczyzna przekazywał wywiadowi rosyjskiemu różne dane lokalizacja jednostek wojskowych, ich struktura organizacyjna i kadrowa, Grupy, struktura dowodzenia, żołd żołnierzy, a także szczegóły uzbrojenia, rodzaje wyposażenia i procedury łączności.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *