Polskie media wymieniają napastników po imieniu: „skrajna lewica

DoRzeczy nazywa napastników „skrajnie lewicowymi grupami terrorystycznymi”.

Kiedy hiszpańskie media nazywają skrajnie lewicowych „antyfaszystami”, „sąsiadami” lub „anty”, w Polsce dają jasno do zrozumienia.

Wspólnik, policjant i kilku zwolenników Vokesa zostało rannych przez radykalnych lewicowców w Valokas.
Możemy bez ogródek usprawiedliwić ataki na Vox w Valegos: „Stali się prowokacyjni

Televizza wskazuje na „skrajną lewicę” jako okupanta Polki

Polskie media odniosły się do tych brutalnych dyktatorów Najbardziej odpowiednie dla nich słowo: „Skrajna levica” (od lewej do prawej). Wczoraj rano Televisza Polka opublikowała relację z ataków Valegas z nagłówkiem: „Hiszpania. Skrajni lewicowcy atakują Partię Konserwatywną podczas wiecu wyborczego” (Hiszpania. Skrajna lewica zaatakowała Partię Konserwatywną podczas wiecu wyborczego). Nie próbował ukrywać wiadomości jako „napięcia” lub walki między dwiema grupami ekstremistów, jak to zrobiły niektóre hiszpańskie media:

Kilkanaście osób zostało rannych w zamieszkach w Madrycie w środę wieczorem podczas wiecu wyborczego Partii Konserwatywnej Vox. Został zainicjowany przez działaczy skrajnej lewicy ”.

Wiadomości o DVP wskazuje, jak zaczęły się wydarzenia: „Pierwsze wydarzenia z wieczornego rajdu w Vallegas wokół Madrytu miały miejsce podczas przemówienia lidera Vox Santiago Abascali. Grupa lewicowych demonstrantów zaczęła rzucać kamieniami w mówcę ”. DVP również komentuje „Atak na wiec Partii Vox był wspierany w nocy przez minister ds. Równości Irene Montero, skrajnie lewicowe United v. Kane”.

La Poland Radio (Radio Poland) Wskazuje to na „skrajną lewicę” jako autora okupacjiW tym dwa filmy na ten temat opublikowane przez El Toro TV i La Cassetta de la Iberosfera.

DoRzeczy nazywa napastników „skrajnie lewicowymi grupami terrorystycznymi”.

Na DoRzeczy.pl Magorsata Voxic relacjonuje, co się wydarzyło na ten temat: „Lewicowi ekstremiści atakują konserwatystów VOX w Madrycie” (Lewicowi ekstremiści atakują konserwatystów VOX w Madrycie). Te media określają okupantów jako „skrajnie lewicowe grupy terrorystyczne”.I dodaje:

„Chociaż konserwatywna partia VOX jest trzecią stroną w Kongresie, a oceny jej obserwatorów wciąż rosną, nie może ufać odpowiedniej ochronie ze strony urzędników państwowych. Cicha wojna rządu lewicy z przeciwnikami VOX jest znana od roku, której konsekwencje wkrótce staną się tragiczne. Santiago Abbaskal, lider partii Vox, został uderzony w twarz butelką. To nie pierwszy raz Komunistyczni członkowie rządu podżegali lewicowych bojowników do brutalnych ataków na VOX ”.

wPolityce odnosi się również do „skrajnej lewicy”

W nagłówku tego, co wydarzyło się na WPolityce.pl: „Gdzie jest demokracja i tolerancja? Działacze lewicowi rzucają kamieniami podczas wiecu Vokesa (Gdzie jest demokracja i tolerancja? Lewicowi aktywiści rzucają kamieniami w wiec Vokesa). Lead mówi: „Rannych zostało kilkanaście osób Podczas zamieszek w Madrycie w środę wieczorem podczas wiecu wyborczego Partii Konserwatywnej Vox. Został zainicjowany przez działaczy skrajnej lewicy ”. To medium zawiera kilka filmów z wydarzeń opublikowanych przez liderów Vox i dodaje: Zgromadzenie Vox było kilkakrotnie atakowane przez lewicowych bojowników przed lutowymi wyborami w Katalonii. Podczas tych wydarzeń ukamienowali także polityków z partii Santiago Abascal ”.

Zdjęcie: Vox.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *