Polyphony nie pracuje nad pecetową wersją Gran Turismo 7

Mimo Porozmawiaj otwarcie o możliwościach porter Gran Turismo 7 na komputerze Tak więc inne własne mody na Playstation są podobne God of War, The Last of Us, Horizon Zero Dawn lub ostatni AnonimowyPolifonia nie jest zdecydowana.

Najwyraźniej prezes Polyphony Digital, Kazunori Yamauchi, potwierdził, że studium nie prowadzi prac nad opracowaniem gry na PC. GT7chociaż przyznał, że badał tę możliwość i przyglądał się jej w przeszłości.

Polyphony Digital wciąż nie jest przekonana do przeniesienia Gran Turismo 7 na PC

W rozmowie z Dengeki Online Yamauchi został zapytany, czy jego studio faktycznie pracuje nad portem najnowszego symulatora jazdy na PC i potwierdził, że „to nieprawda”:

Jeśli chodzi o wersję na PC, odpowiedziałem „[como desarrollador] To nie tak, że nie rozważyłem wszystkich możliwości. Oznacza to, że prawdopodobieństwo nie wynosi zero, po prostu jeśli zapytasz mnie, czy robisz coś konkretnego? Nic nie robię. Nie ma o czym rozmawiać.

Tym samym Japończycy pozostawili otwartą furtkę dla przyszłej możliwości, wykluczając, że obecnie nad nią pracują. Studio prawdopodobnie nadal będzie koncentrować się na zapewnianiu wsparcia dla gry na PS4 i PS5 w postaci nowych torów, samochodów i testów, tak jak robi to od momentu wejścia do sprzedaży.

saga Wielka podróż W tym roku świętuje swoje 25-lecie, epos, który sprzedał ponad 90 milionów gier, co studio podkreśla na swoim oficjalnym blogu Playstation i co pokazuje jego dumę:

Za tą liczbą 90 milionów stoją wszyscy ludzie mediów, którzy przekazali magię Gran Turismo swoim czytelnikom. W PlayStation są ludzie, którzy z pasją sprzedawali nam samochody GT na całym świecie, a sprzedawcy detaliczni, którzy weszli w interakcję z naszymi użytkownikami, zapewniają niesamowite wsparcie.

Wszystkim im serdecznie dziękuję za wsparcie.

Gran Turismo 7 jest już w sprzedaży na PS4 i PS5, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze tutaj Pozostawiamy to Tobie do analizy.

Fontanna

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.