Pomoc techniczna firmy Microsoft używa pirackiego „cracku” do aktywacji systemu Windows 10 dla użytkownika

Pomoc techniczna firmy Microsoft używa pirackiego „cracku” do aktywacji systemu Windows 10 dla użytkownika

Kiedy instalujesz System operacyjny Windows 10 Na komputerze jest to potrzebne Aktywacja licencji. Problem polega na tym, że ta licencja nie jest aktywowana i nie jest aktywowana Oficjalne wsparcie techniczne zdobyć. rozwiązanie: uciec się do hakowania hakowania

DRM okna To zawsze było koszmarem, nawet dla legalnych użytkowników. Klucze prawne, które nie działająI System Windows ponownie instaluje zamknięcieitp. Wydaje się, że czasami zdarza się to również oficjalnemu wsparciu technicznemu.

Pirackie usługi techniczne firmy Microsoft

Kupił go Wesley Piburn, południowoafrykański YouTuber i programista Licencja Windows 10 Pro w Sklep Microsoftuw pełnej cenie, 200.

Ten licencja Można je aktywować na różne sposoby, w zależności od tego, czy jest to OEM, czy nie, obsługując jeden komputer, wiele urządzeń itp.

Zazwyczaj wchodząc 25-znakowy kod W aktywacja Wystarczy Windows 10 w Ustawieniach. W innych przypadkach musisz połączyć je z kontem Microsoft, które tworzysz.

Wesley Pyburn próbował obu sposobów, ale licencja nie została aktywowana. Chociaż został kupiony w sklepie Microsoft Store, który notabene przestał sprzedawać licencje w niektórych krajach.

Dzwonić serwis techniczny, ale nie mogli też aktywować licencji. Tak poprosił go pracownik obsługi technicznej Zdalny dostęp poprzez szybki dostęp… I Aktywuj cracka haker Zabezpieczenie obejściowei aktywuj Windowsa. Możesz zobaczyć tutaj:

Jak pokazano komputerten oficjalny pracownik pomocy technicznej firmy Microsoft uzyskał dostęp do sieci Web masgrave.devI Skrypt działał To Pobierz i zainstaluj cracka Do Wyłącz aplikację Windows.

Jeden z twórców tego cracka, WindowsAddict, potwierdza, że ​​jest on używany wyłącznie w tym celu i że nie jest to ich pierwszy raz:To już drugi raz, gdy ktoś tutaj zgłosił, że jest używany przez agentów pomocy technicznej Microsoft. To nie jest oficjalne ani legalne„.

Ci klienci są pod dużą presją Pomyślnie zamknij bilety na konsultacjewygląda na to że włamanie do windowsa On był Najszybsze rozwiązanie zamiast oferować klientowi kolejną licencję.

Problem nie tylko To nielegalneale legalna kopia systemu Windows 10 Pro za 200 USD, w Wersja piracka Nie jest aktywowany, więc możesz mieć problemy, jeśli będziesz musiał ponownie skorzystać z pomocy technicznej. Czasami te pęknięcia są wykorzystywane do wprowadzania złośliwego oprogramowania do komputera.

Jedynym powodem, dla którego zapłaciłem, jest ochrona przed rootkitami i innym złośliwym oprogramowaniem. A teraz wsparcie techniczne idzie i łamie to dla mnie„.

BleepComputer skontaktował się z firmą Microsoft: „ Staramy się zapewnić najlepsze wsparcie dla naszych klientów. Opisana przez Ciebie technika będzie niezgodna z naszymi zasadami. Badamy to zdarzenie i podejmiemy odpowiednie kroki w celu zapewnienia przestrzegania odpowiednich procedur w odniesieniu do obsługi klienta w zakresie naszych produktów i usług.„.

Może warto coś zbadać Microsoftujest powodem serwis techniczny On jest Nie można aktywować licencji Windows 10 legalnie, dopóki nie osiągną punktu desperacji, w którym płacą im za korzystanie z nich crack piracki aby pominąć aktywację.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *