Port Lotniczy Bilbao poszukuje nowych tras z Europą Północną w Polsce

Port Lotniczy Bilbao poszukuje nowych tras z Europą Północną w Polsce

Port lotniczy Bilbao szuka nowych połączeń lotniczych w perspektywie krótko- i średnioterminowej przed największą imprezą lotniczą na kontynencie, która odbędzie się w Łodzi od wtorku. Przede wszystkim interesujące jest wzmocnienie połączeń z Europą Północną. Przedstawiciele grupy tras „La Paloma”, w skład której wchodzą Aena, Rada Miasta Bilbao, Rada Prowincji, Rząd Basków i Izba Handlowa, biorą udział w wydarzeniu z nadzieją na pozytywny rozwój transportu lotniczego w Biskajskiej.

Należy zauważyć, że w tym roku LOU prawdopodobnie pobije swój absolutny rekord pasażerów (5,9 mln), po ostatecznym wyjściu z ciosu pandemii, w dniach, w których nie odbył się ani jeden lot. Tego lata firmy oferują 65 nigdy wcześniej nie widzianych lokalizacji. Perspektywy są bardzo szczęśliwe.

W Łodzi grupa ma za sobą już trzydzieści spotkań. We wtorek zasiądą przy stole z Vuelingiem, Finnairem i Norwegianem. Następnego dnia w programie są połączenia z Austrian Airlines, Air Baltic Corporation AS, Lufthansa Group czy SAS Scandinavian Airlines z dużą ilością spotkań. W dniu wydarzenia, czyli w czwartek, odbędą się ostatnie sesje z agentami Tus Airways, Easyjet czy Widerøe.

Ponad 350 agentów z sektora lotniczego kontynentu weźmie udział w targach ROOTS Europe 2018 w Bilbao. To świetna wizytówka głównych portów lotniczych kontynentu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *