Port Royale 4 w kierunku nowej generacji konsol | gra wideo

Port Królewski 4 Teraz to Port Royale 4K. Symulator handlu historycznego wyznacza ścieżkę dla PlayStation 5 i Xbox Series X | S., z oszałamiającą pogodą w czasie rzeczywistym, zdjęciami i oszczędnościami międzypokoleniowymi. Po tym gra trafi do sprzedaży 10 września

Redaktor Calypso Media i deweloper studia gier mózgowych Potwierdził, że kolejne wersje gry będą zawierać ulepszenia wizualne i wydajnościowe, funkcje zapisu międzypokoleniowego, ulepszone oświetlenie i symulację pogody.

Z niesamowitym światem gier w 4K na PS5 i Xbox Series X (1080p na Xbox Series S), Port Królewski 4 W przypadku konsol nowej generacji oferuje graczom najbardziej szczegółowe i realistyczne wrażenia handlowe z XVII wieku. Gra zostanie wydana w standardowej i rozszerzonej wersji cyfrowej, przy czym ta ostatnia będzie zawierać ekskluzywne treści cyfrowe, takie jak 4 sygnalizatory i 5 niesamowitych planów ogrodów, w których użytkownicy mogą ozdobić swoje osady. Wersja rozszerzona będzie również dostępna w formie fizycznej w sklepach w dniu premiery.

Port Royale 4 oferuje graczom najlepszą symulację handlu, z 12 milionami kilometrów kwadratowych XVII-wiecznego karaibskiego raju do kolonizacji i eksploracji. Użytkownicy mogą handlować i atakować rywalizujące narody, koncentrując się na ich flotach i osadach, jednocześnie wypatrując piratów i innych piratów, którzy mogą chcieć zrobić to samo.

Ci, którzy chcą założyć własną kolonię, mogą również opuścić kraj macierzysty (Francję, Hiszpanię, Anglię lub Holandię), wybrać nową nazwę dla swojej suwerenności, zaktualizować swoją flagę do czegoś innego, co im się podoba, a nawet zaangażować się w gorącą wojnę ze swoimi były władca.

Rozwija łańcuchy budynków, które łączą się z różnymi wyspami i ustanawiają kompletne szlaki handlowe na Karaibach, aby zaspokoić (rosnące) potrzeby odpowiednich miast. Korzystaj ze szczegółowej mapy morskiej, aby unikać burzliwych obszarów, klifów i mielizn.

Ukończ misje wicekróla swojego kraju, a zyskasz większą sławę, dzięki której odblokujesz budynki dla miasta, statki i wiele więcej. Podbijaj miasta rywalizujących narodów lub atakuj wrogie statki z markowym charakterem, jednocześnie uważnie obserwując piratów i innych piratów.

W Port Royale 4 bitwy są na miejscu, walcząc jednocześnie z maksymalnie 8 statkami. Odwróć tabele dzięki taktycznym manewrom kapitana, aby zapewnić wspaniałe zwycięstwo w każdej walce.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *