Portaltic.-LG wprowadza kanały mocy 9.1.5 i 810 W do swojej nowej listwy dźwiękowej klasy premium

12-17-2021 Głośnik LG S95QR. Polityka badawcza i technologiczna LG

Madryt, 17 lat (Portaltic / EP)

Firma LG ogłosiła, że ​​na targach CES 2022 zaprezentuje głośniki, w tym nowe produkty, takie jak model premium S95QR, który posiada 9,1,5-kanałowy system i moc do 810 watów (W).

Nowe modele głośników, które firma LG zaprezentuje na targach CES 2022, skupiają się na wydajności, wzornictwie i nowych wrażeniach dźwiękowych, a także są nastawione na filmy, muzykę lub gry wideo, które będą uzupełnieniem telewizorów – poinformowała południowokoreańska marka.

Na czele linii dźwiękowej stoi wysokiej klasy wzmacniacz LG S95QR, który ma moc 810 W i dźwięk 9.1.5.

Ma pięć kanałów audio upstream (trzy na głośnikach niskotonowych i dwa na głośnikach tylnych), w tym „pierwszy na świecie najwyższej klasy głośnik centralny”, twierdzi producent. Z ostrością, rozbudowaną sceną dźwiękową i realizmem.

To urządzenie obsługuje treści Dolby Atmos i DTS:X, a także technologię audio IMAX Enhanced 3D dla kompatybilnych treści.

Soundbar LG S95QR oferuje wiele ulepszeń, takich jak zwiększona wydajność dzięki nowym przetwornikom oraz konstrukcja głośników i „subwoofera”, z głębszym i mocniejszym basem.

Na rok 2022 firma LG zmodernizowała bezprzewodowe głośniki tylne z czterech do sześciu kanałów, z czterema głośnikami przednimi/bocznymi towarzyszącymi dwóm głośnikom wysokotonowym. To ulepszenie umożliwia równomierne rozłożenie dźwięku na obszarze 135 stopni.

Z drugiej strony LG Sound Bar ma bardziej czuły odbiornik, który pozwala na rozmieszczenie urządzeń na większą odległość między nimi (głośnik, „subwoofer” i tylne głośniki).

Posiada również bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe, a także technologię Horizon firmy Meridian Audio, dzięki której można miksować dźwięk przez dwa kanały 7.1, aby uzyskać najbardziej realistyczny i autentyczny dźwięk w trybie muzycznym.

Soundbar LG S95QR jest wyposażony w funkcje skoncentrowane na grach, takie jak zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) i tryb Auto Low Latency (ALLM). Jest również kompatybilny z wysokiej jakości usługami strumieniowania muzyki oraz z poleceniami Asystenta Google i Amazon Alexa.

Podobnie firma LG wyjaśniła, że ​​dzięki akcesorium Wi-Fi LG WOWCAST „możesz cieszyć się bezstratnym, wielokanałowym dźwiękiem bezprzewodowo”.

Po podłączeniu do kompatybilnego telewizora LG ten soundbar korzysta z funkcji AI Sound Pro telewizora, aby zapewnić większą wyrazistość i realizm, a także sterować zarówno telewizorem, jak i soundbarem za pomocą jednego pilota.

AI Room Calibration automatycznie określa najlepszą konfigurację soundbara dla pomieszczenia, w którym się znajdujesz, analizując wymiary głośników, aby zapewnić dokładniejszy dźwięk.

Podobnie nowa seria głośników LG na rok 2022 została zaprojektowana z myślą o środowisku. Oprócz tego, że są dostarczane w pudełku wykonanym w 100% z materiałów nadających się do recyklingu, modele te wykorzystują nowy, lżejszy materiał z włókien kompozytowych, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla podczas transportu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *