Portoryko w poniedziałek zderza się z Serbią, jedną z najlepszych siatkarskich drużyn na świecie

Po przegranej najbardziej przystępnym meczu na papierze w pierwszej rundzie Mistrzostw Świata w piłce siatkowej w sobotę, Reprezentacja Portoryko mężczyzn W poniedziałek ma jeden ze swoich najbardziej skomplikowanych meczów z Serbią, który zakwalifikował się do drugiej rundy wielkiego wydarzenia.

Z rekordem 0-1 i ostatnim w grupie A, drużyna narodowa zmierzy się w poniedziałek z Serbią, najsilniejszą drużyną w swojej dywizji, a także światową potęgą i reprezentuje mało prawdopodobną wygraną dla młodej drużyny z Portoryko. . Wyzwanie rozpoczyna się o 11:30 czasu portorykańskiego, o 17:30 w Polsce.

Dyrektor krajowy Osei Antonetti postrzega rywala jako okazję do rozwoju dla swojej młodej drużyny.

„Serbia jest jedną z najlepszych drużyn na świecie. Są najstarszą grupą w tym turnieju. Będziemy obiektywnie badać przeciwnika i pozostać pozytywnie nastawionym przez cały mecz. To ważna szansa dla zespołu” – powiedział Anthonytti.

Serbia pokonała Ukrainę w swoim pierwszym meczu turnieju w trzech zaciętych setach, a Portoryko przegrało tego samego dnia w trzech setach z Tunezją.

Przegrana z Serbią stawia Portoryko na 0-2 i eliminuje szansę na awans Do drugiej rundy w pierwszy sposób, czyli do dwóch najlepszych drużyn w pierwszej grupie.

Jednocześnie porażka nakłada na Portoryko obowiązek wygrania ostatniego meczu w pierwszej rundzie, aby w dowolny sposób zakwalifikować się do drugiej rundy, albo pomiędzy dwoma najlepszymi miejscami, albo wśród czterech pierwszych trzecich miejsc na końcu . od pierwszej rundy.

Obecny wybór Portoryko jest jego pierwszym Mistrzostwa Świata. Zaczęli grać razem w zeszłym roku. Wiek graczy waha się od 19 do 25 lat.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.