Porzuceni Kontrowersyjne Twórcy Kontakt Konami

gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel

Nie ma wątpliwości, że jednym ze studiów, które w ostatnich miesiącach najbardziej oczekiwało na swój projekt, jest BLUE BOX, ich kolejna gra, opuszczonywielu uważa, że ​​w pewnym momencie zasugerował, że będzie to związane z ciche wzgórze. Wywołało to wiele niepewności, emocji, a nawet nienawiści, ponieważ studio później próbowało wyjaśnić, że tak nie było; Dziś jednak wiemy, że deweloper skontaktował się z Konami.

W tym tygodniu BLUE BOX dał wiele do omówienia po tym, jak pojawiły się dowody, które to sugerują opuszczony Uhonoruje swoje imię i nigdy się nie spełni, czemu BLUE BOX zaprzeczył wkrótce. To nie wszystko, bo w ten weekend okazało się, że niezależne studio przyszło porozmawiać z właścicielem ciche wzgórze.

Odkryć: Nowa koszulka LEVEL UP jest już dostępna, zagraj za Ciebie.

Dlaczego BLUE BOX rozmawiał z Konami?

Nowy projekt BLUE BOX wygenerował wiele teorii na temat rzekomego związku z ciche wzgórze nawet twarde wapno metaliczne, oba są franczyzami Konami, pomimo prób szefa studia Hasana Kahramana, aby zapobiec wymknięciu się spod kontroli. Skończyło się na tym, że do dziś studio jest w jakiś sposób związane z Konami.

Jednak, aby nie powodować nieporozumień lub konfliktów z Konami, Kahraman skontaktował się z Konami i w ten sposób powiedział im o swoich prawdziwych zamiarach.

Gdybyś przeoczył: Jedna z teorii głosiła, że opuszczony może być powiązany z twarde wapno metaliczne.

„Zadzwoniłem do nich, ponieważ byłem zdenerwowany, ponieważ ludzie tak myśleli [Abandoned] byłem ciche wzgórze. Nie masz kontroli, jesteś małym programistą, nigdy nie miałeś dużej publiczności i nie masz doświadczenia” – przyznał Kahraman w podcaście Sacred Codes (za pośrednictwem Księga znaków).

Według informacji Konami odebrało go pozytywnie, a deweloper przyznał, że firma była dla niego dobra. To nie wszystko, bo szef BLUE BOXa zrobił to również z Sony (opuszczony Jadąc na PlayStation 5) przyznał, że jest bardzo dobry i dał mu całą swobodę dla swojego projektu.

Co sądzisz o komunikacji pomiędzy BLUE BOX a Konami? Powiedz nam w komentarzach.

Jedyne, co o nim wiemy opuszczony jest to, że wciąż jest w fazie rozwoju na PlayStation 5, ale nie ma jeszcze daty ani okna. Więcej aktualności związanych z tym tytułem znajdziesz na tej stronie.

Powiązane wideo: 7 mniej niegrzecznych reklam gier wideo niż opuszczony


Bądź z nami na bieżąco, na LEVEL UP.

źródło

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *