Postępując zgodnie z wytycznymi CDC, Des Moines zmniejsza wymagania dotyczące masek

Postępując zgodnie z wytycznymi CDC, Des Moines zmniejsza wymagania dotyczące masek

Postępując zgodnie z wytycznymi CDC, Des Moines zmniejsza wymagania dotyczące masekStacy: Dziękuję za dołączenie do nas. Dobra wiadomość dzisiaj, termin maski kończy się w Des Moines. Steve: Burmistrz Frank Cowie ogłosił dzisiaj, że maski nie są już potrzebne, ale nadal zachęca niezainteresowanych ludzi do ich noszenia. >> Nie widzimy ludzi umierających bez szczepionki, analiza medyczna jest jasna i wzywamy wszystkich do noszenia maski do czasu otrzymania szczepionki. Steve: Nowość o 6:00, TODD jest w East Village i pokazuje, jak odejście od masek prowadzi do podejmowania dobrych decyzji korporacyjnych. TODD: Steve, nic dziwnego, jest dużo pytań ze strony sklepów i klientów. Właściwie przenieśliśmy się do sklepu z różdżkami tutaj, gdzie kierownik nie bierze swojej maski. >> Myślę, że już czas. Jeśli chcemy się zaszczepić, nie musimy zakrywać twarzy. Ponieważ jesteśmy bezpieczni. Dzisiaj: jest gotowa zdjąć maskę, którą ma na sobie w SHING MORES w East Village. >> Noszę maski, ponieważ wciąż jesteśmy w tym dziwnym punkcie, jak zamierzamy robić rzeczy. Ale nie lubię nosić maski. Teraz: kiedy mandat na maskę DES MOINES został odrzucony, konieczne jest ustalenie, jak postępować z klientami. Niektórzy mogą być nieznani i nie nosić masek. Czy im się sprzeciwiasz? Ignoruj ​​ich? >> Czasami musisz reprezentować siebie jako osobę, ale reprezentować firmę. Chcemy być mili dla innych i szanować ich. Nie noszę dziś masek. Coleen i Conroy idą razem na zakupy. On nie chce się szczepić, ona to robi. >> Jeśli mogę wrócić do normalności, dlaczego nie? >> Potępili wszystkie testy – w ciągu trzech miesięcy zwykle trwa to lata. Dzisiaj: przypomnienie, że wszystko wraca do normy, nie jest normalne. >> Myślę, że to nowa normalność. Myślę, że nie zamierzamy wracać: zauważyliśmy, że wiele firm wciąż ma ślady masek w swoich oknach. Oczywiście niektóre sklepy nadal będą wymagać noszenia M

Postępując zgodnie z wytycznymi CDC, Des Moines zmniejsza wymagania dotyczące masek


Burmistrz Des Moines, Frank Cone, w piątek usunął obowiązkowy wymóg pokrycia COVID-19 w mieście, po ogłoszeniu zalecenia Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w czwartek. Osoby, które zostały w pełni zaszczepione, nie musiały już nosić zakrycia twarzy ani unikać innych. W lutym gubernator Kim Reynolds wydał proklamację o zniesieniu większości ograniczeń dotyczących COVID-19, w tym mandatów na maski. Connie utrzymała stan Des Moines, a oryginalny mandat de Moyne został wydany w sierpniu ubiegłego roku.

Burmistrz Des Moines Frank Cone usunął w piątek w mieście wymóg pokrycia obowiązkowego ubezpieczenia COVID-19 w mieście rekomendacje Z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, czwartek.

Urzędnicy miejscy powiedzieli, że uchylenie wchodzi w życie natychmiast i jest zgodne z wczorajszym zaleceniem CDC, aby osoby, które zostały w pełni zaszczepione, nie powinny już nosić zakrycia twarzy ani dystansować się od innych.

W lutym gubernator Kim Reynolds wydał proklamację znoszącą większość ograniczeń COVID-19, w tym zezwolenia na maski. Connie zatrzymała Des Moines na swoim miejscu.

Oryginalny mandat Des Moines został wydany w sierpniu ubiegłego roku.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *