Poszukują darowizn dla łuczników Kohuila, aby mogli wziąć udział w mundialu w Polsce


Łucznicy Saltilo Celine Rodriguez Riojas, Angela Ruiz Rosales, Kadiel Gonzalez Rocha i Diego Borbolla Franco oraz Sebastian Garcia Flores i Daphne Quintero Garcia z Monclova będą rywalizować w 20. Mistrzostwach Świata Młodzieży w Łucznictwie na 21. Mistrzostwach. Łucznictwo do Krajowych Igrzysk Narodowej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu (GONET), gdy odbyło się w Monterey, Nuevo Lyon od 5 do 11 lipca.

Jednak z powodu braku wsparcia federalnego dla reprezentowania Meksyku na tych Światowych Targach, konkurenci Kohuili będą od 6 do 15 sierpnia 2021 r., a ich rodziny na ogół szukają darowizn od firm i obywateli, którzy gwarantują, że ich podróż będzie kosztować 100 000 pesos za każdą z nich. sześciu młodych ludzi z Kohuvila w wieku od 14 do 18 lat. Pobyt na wsi. Osoby zainteresowane wniesieniem jakiejkolwiek składki mogą dzwonić pod numer 844 622 6212 i 844 122 0981.

Federacja nie zapewnia żadnego wsparcia poza Passem i nie dostaniemy wsparcia finansowego. Ta podróż była bardzo kosztowna i dlatego prosimy mieszkańców o wsparcie. Nasi chłopcy zdobyli 20 złotych medali z Connaught Nationals, stawiając Kohuila na pierwszym miejscu na poziomie krajowym. Podróż chłopców była kosztowna, oczywiście mamy wsparcie władz lokalnych i państwowych, ale nie mamy pieniędzy – powiedziała w sobotę matka Cadiala, El Heraldo, Elizabeth Rocha Aguile.

“Szukamy sponsorów, szukamy wsparcia. Każda dodana kwota oczywiście będzie bardzo pomocna. Tęsknimy za wsparciem, nie mamy 50 proc. wyjazdu każdego chłopca. Oczywiście rodzice ukrywają to, co jest brakuje, w przeciwnym razie stracą to miejsce. Omar Soto / El Heraldo)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *