Potężny Ferrari Daytona SP3 teraz w formie chipa

Fani supersamochodów nie będą musieli długo czekać, aby zdobyć nowe LEGO Technic Ferrari Daytona SP3.

Reklama

Reklama

Niezrównany potężny Ferrari Daytona SP3 Przekształcony w 3778-częściowy miniaturowy model pełen szczegółów i funkcjonalności, dzięki Łamigłówki. Będzie dostępny od 1 czerwca i zostanie zbudowany tylko w 5000 egzemplarzy.

Zachowując oszałamiającą sprawność inżynieryjną i elegancki wygląd samochodu sportowego, LEGO zintegrowało ośmiobiegową sekwencyjną skrzynię biegów z łopatkami zmiany biegów. V12.silnik Z ruchomymi tłokami i posrebrzanymi felgami.

W rzeczywistości drzwi się otwierają w kształcie motyla, Odsłania nowy kokpit i logo Ferrari za kierownicą Plus kilka przyciągających wzrok elementów wykończeniowych.

LEGO Ferrari Daytona sp3.0

LEGO Ferrari Daytona sp3.0

Zestaw 3778 klocków

Ta nowa grupa mierzy ponad 14 cm59 cm długości i 25 cm szerokości, w pełni zabudowany. Kluczowe informacje będą dostępne od następnego dnia 1 czerwca Wyłącznie w sklepach LEGO na całym świecie.

Ponadto LEGO będzie oferować tylko ekskluzywną wersję 5000 egzemplarzy. W rzeczywistości przyszli właściciele tych modeli w skali będą mogli dowiedzieć się więcej o tworzeniu i je zdobyć EKSKLUZYWNA TREŚĆ wchodząc na www.LEGO.com/Ferrari-Daytona-SP3.

Na ten temat powiedział Flavio Manzoni, szef designu Ferrari Dzięki tej wyjątkowej rekreacji z elementami LEGO oraz fanami Ferrari i LEGO® Teraz mogą Zbuduj ten samochód kawałek po kawałku i poczuj się częścią procesu montażuz możliwością wystawienia gotowego modelu w swoich domach, gdzie będą mogli docenić jego piękno.”

LEGO Ferrari Daytona sp3.0

Możesz być zainteresowany: LEGO stworzyło naturalnej wielkości samochód McLaren Formuły 1 na Grand Prix Australii


Sandy Garcia Tarazona.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.