Potrójny według plotki

Wśród wielu plotek i spekulacji mówiono, że Ujawniono historię GTA 6 Zostanie on ukryty w najnowszym zwiastunie premierowym GTA: The Trilogy The Definitive Edition. Na początku października Rockstar Games ujawniło, że 11 listopada wyda zremasterowany zestaw GTA 3, Vice City i San Andreas. Od czasu premiery oficjalnego zwiastuna GTA: The Trilogy toczyła się dyskusja na temat tego, jak to wygląda i usunięcia kontrowersyjnych treści, takich jak flaga Konfederacji na koszulce Phila Cassidy’ego.

Oprócz tych bardziej negatywnych kwestii, są tacy, którzy są przekonani, że Rockstar ukrył tajne odniesienie do wcześniejszej daty ujawnienia GTA 6. Plotka głosi, że premiera GTA 6 nastąpi w listopadzie lub grudniu, z rzekomymi przeciekami twierdzącymi, że Rockstar w końcu wyda pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 przed końcem 2021 roku.

Podpowiedź na temat przyszłego ustawienia GTA 6 można ukryć w najnowszym zwiastunie GTA 5

Domniemane GTA 6 ujawnia ukrytą historię w zwiastunie GTA: Trilogy

Niektórzy fani zwrócili uwagę, że około 40 sekund po pokazie zwiastuna Tommy Vercetti można zobaczyć jadącego motocyklem z Tablica rejestracyjna z napisem „Vice City”, a następnie z literami „ICSLV”. Chociaż może to być przypadkowa mieszanka liter, niektórzy twierdzą, że tablicę rejestracyjną można odczytać jako „Vice City wkrótce” wraz z rzymską liczbą „LV” lub 55. Ten zwiastun został wydany 22 i 55 października. Może to być odniesienie do 16 grudnia, który przypada 55 dni po premierze zwiastuna.

Teraz możesz cieszyć się grami na PC na Xbox z Nvidia GeForce, a tutaj powiemy Ci, jak to zrobić

Podczas gdy niektórzy użytkownicy Twittera pozostają nieprzekonani, inni wydają się mieć nadzieję, że będzie to data ujawnienia GTA 6. Ponadto zdanie „Vice City Is Coming Soon” wydaje się odnosić do plotek, które GTA 6 zostanie osadzony w aktualnej wersji ulubionego przez fanów miastaZainspirowany Miami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *