Potwierdzone najgorsze plotki: produkcja iPhone’a 14 opóźniona | smartfony

Zła wiadomość dla użytkowników, którzy chcą kupić iPhone 14 Kiedy dotrzesz na rynek. Wczoraj rozmawialiśmy Opóźnienie, którego doświadczają różne produkty Apple. Obawiamy się, że następna generacja telefonów od producenta również będzie miała problemy magazynowe.

jak stwierdzono z Azjatycki indeks NikkeiMiesięczne zamknięcie Chin z powodu nowej epidemii koronawirusa spowodowało problemy w łańcuchu dostaw. Co więcej, musimy o tym pamiętać Apple nie wysłał jeszcze żądań wyświetlania do Banku Anglii Po dowiedzeniu się, że oszukuje.

to wygląda jak, Producent kłujących jabłek poprosił swoich dostawców o podwojenie wysiłków Próbować nadrobić stracony czas, ale wszystko wskazuje na to, że będą problemy z ekwipunkiem, przynajmniej na samym początku premiery.

Apple chce zaspokoić popyt, ale wydaje się to niemożliwe

To wyzwanie, aby nadrobić stracony czas… Apple i jego dostawcy pracują dzień i noc, aby przyspieszyć proces rozwojuProblem polega na tym, że Szanghaj zbyt wolno wychodzi z blokady, powiedział dyrektor jednego z dostawców Apple.

Musimy o tym pamiętać Apple wprowadzi nową serię telefonów z telefonami 14, 14 Pro, 14 Max i 14 Pro Max. Tak więc linia montażowa Foxconn i Pegatron pracuje z pełną wydajnością, aby zaspokoić popyt, pomimo opóźnień spowodowanych przestojami zakładów.

Początkowy pomysł Apple polegał na tym, aby obie linie montażowe rozpoczęły produkcję prototypów, aby Apple mogło zobaczyć wyniki i wprowadzić niezbędne poprawki, aby rozpocząć masową produkcję.

Problemem jest Zakłady montażowe iPhone’ów Pegatron w Szanghaju i Kunshan, główne linie montażowe iPhone’a 14. zostały zamknięte Od tygodni z powodu blokady COVID narzuconej przez Chiny, a od 16 maja nie otworzyli ponownie swoich drzwi.

Wciąż jest promyk nadziei

Jeśli na przełomie czerwca lub lipca uda się przyspieszyć proces rozwoju na kolejny poziom, termin na seryjną produkcję na początku września będzie jeszcze dotrzymany.Powiedziała inna osoba zaznajomiona z tą sprawą.Ale to naprawdę zależy od tego, czy proces ten można wkrótce przyspieszyć”.

Eddie Hahn, analityk z Isaiah Research, powiedział Nikeei, że „Wznowienie produkcji nie idzie dobrze, ponieważ wciąż istnieje wiele ograniczeń Jeśli chodzi o życie i podróżowanie w aglomeracji Szanghaju, nawet jeśli te zakłady produkcyjne działają w obiegu zamkniętym”powiedział Han.W tej chwili nie sądzimy, aby opóźnienie miało natychmiastowy wpływ na harmonogram wprowadzenia produktu, ale musimy uważnie monitorować, czy istnieją jakieś ukryte, długoterminowe skutki”.

W ten sposób sprawy nie wyglądają zbyt dobrze dla Apple. Czy iPhone 14 dotrze na czas? Z ogólnym bezpieczeństwem, ale na sprzedaż będzie znacznie mniej jednostek niż początkowo przewidywano.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.