Potwierdzono nowe wydarzenie Dead Space Remake poświęcone sztuce gry

Czekało to od dawna, ale wszystko wskazuje na to, że mamy coraz więcej szczegółów na temat nowego Dead Space Remake, który ukaże się w początek 2023. Jak mówi stare powiedzenie, „obietnica jest teraz religią” Potwierdzono nowe wydarzenie Dead Space Remake skupiające się na grafice gry, Być może w tytule można dostrzec nową estetykę.

Na swoim oficjalnym kanale YouTube martwa przestrzeń Odkryj wiadomości dzięki klipowi wideo i przypomnieniu „Framing the Tension”, aby fani mogli zaznaczyć dzień i godzinę wydarzenia. Zostanie on ostatecznie wyemitowany 12 maja o godz. 10.00 czasu polskiego na oficjalnych kanałach YouTube i Twitch. Warto pamiętać, że pojawią się nowe zdjęcia oczekiwanej nowej wersji.

Potwierdzono nowe wydarzenie Dead Space Remake poświęcone sztuce gry

Dead Space Remake otrzymuje zmianę, o którą prosili fani

Jak widać na filmie wprowadzającym, transmisja skupi się na sztuce gry, z uwzględnieniem tematów przedstawionych twórcom przez tę samą społeczność. Ciekawie będzie zobaczyć, jakie zmiany wprowadzi nowa wersja w zakresie stylu artystycznego, W porównaniu z oryginalną wersją, aby zobaczyć, czy podkreślają pewne rzeczy w zależności od tekstu, tak jak w przypadku poprzedniego wydarzenia, które koncentrowało się na projekt dźwięku.

Dobra wiadomość dla fanów Dead Space, którzy mają teraz konkretną datę, aby dowiedzieć się, co przyniesie nam to długo wyczekiwane nowe wydawnictwo. Należy zauważyć, że chociaż nie podali dokładnej daty premiery, Gra ukaże się na początku 2023 roku na Xbox Series X | S, PS5 i PC.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.