Powrót Igrzysk Światowych po ustaniu epidemii

Sport znów będzie się bawić z jedenastą edycją światowe gryktóry odbędzie się w Birmingham, Stany Zjednoczone. Podobnie będzie to pierwszy raz, kiedy ten kraj otrzyma konkurencję od tego czasu Święta Klara 1891Kiedy wystawa została otwarta.

Od dziś do 17 lipca najlepsi zawodnicy ponad 30 Sporty Spotkają się w pogoni za sportową chwałą. Podczas wystawy rozdanych zostanie 600 medali oraz Międzynarodowa Federacja Igrzysk Światowych (FIWF).IWGAze względu na angielski akronim) stara się stworzyć większą projekcję Sporty co nie jest zawarte w Igrzyska Olimpijskie.

Chociaż warto zauważyć, że organizm jest rozpoznawany przez Międzynarodowy Komitet Olimpijskibo od 2016 roku umowa współpraca.

Ta edycja została opóźniona rok temu covid19, Zaprezentuje się w nim ponad trzy tysiące 500 sportowców, którzy wezmą udział w 223 wydarzeniach z nagrodami medale w ponad 30 dyscyplinach sportowych. Ostatnia wystawa odbyła się w 2017 roku, w Wrocław, PolskaA

Ona też będzie miała post medaliści olimpijscy i medale olimpijskie WydarzeniaNa przykład: Monica Abbott (USA, softball), Gabriella Schlosser (Holandia, łucznictwo), Brady Ellison (USA, łucznictwo) i Nonaka Miho (Japonia, wspinaczka).

Czy zadebiutują, czy wrócą do serialu?

Jednym ze sportów, który przykuwa największą uwagę podczas debiutu na Igrzyskach Światowych, jest lacrosse dla mężczyznktóry będzie miał również obecność Irokezów, konfederacji Rdzenni Amerykaniestając się pierwszą rdzenną grupą, która bierze udział w igrzyskach.

Inne sporty, które zadebiutują, to także Wyścigi dronówmaraton łodzieA breakdanceA Parkour i powiesić linę W mieszanych zespołach, podczas gdy specjaliści lubią bokserskie kopnięcie i miękka piłka Pojawią się po raz pierwszy od 1985 roku.

Meksyk dąży do doskonałości na World Games

The Delegacja trójkolorowa Który weźmie udział w World Games 2022 w 15 dyscyplinach sportowych oraz w różnych dyscyplinach zespołowych i indywidualnych (m.in. gimnastyka artystyczna, piłka czy sztuki walki), poprowadzą najlepsi tenisista Ze świata: Paula Longoria.

Po zdobyciu złotego medalu w Mistrzostwa Świata Ze specjalizacji w 2021 roku otrzymała status najlepszej tenisistki na świecie, więc w tej edycji, która odbyła się w Birmingham, spróbuje zdobyć najwyższą nagrodę w 1 kategoria.

Sukces Longorii nie jest obcy sukcesom w tych sportowych zawodach, jak pokazała w Kaohsiung 2009 i Kali 2013, dlaczego jest najbardziej wysportowana zwycięstwa W tym kierunku zdobył złoty medal.

Celem tej edycji jest danie nowej radości Meksykowi, nadal wypełniając jego prezentację ważnymi osiągnięciami, a tym samym ją powiększając Historia sportu.

„Za każdą historią sukcesu kryją się lata wysiłku i poświęcenia. To już 13 sezonów jako numer jeden i 114 tytułów zawodowych, gdybym miał opisać to jednym słowem, te liczby byłyby zdyscyplinowane” – napisała niedawno Paula Longoria na swoich portalach społecznościowych. .

Nadchodzą dwa mistrzostwa reprezentacja Meksykutakich jak World Games 2022 i sierpień Mistrzostwa Świata w Tenisie (w jej rodzinnym San Luis Potosi)” – dodał sportowiec.

Wśród najbardziej godnych uwagi osiągnięć Longoria zakłada również, że ma Narodowa Nagroda Sportowaw 2010 roku i przy całym tym doświadczeniu będzie najbardziej zachęcał i pokierował swoimi kolegami z drużyny w poszukiwaniu najlepszego wyniku w tej edycji Igrzysk Świata i zwiększenia liczby medali dla kraju.

Obecna liczba to: siedem złotych, trzy srebrne i sześć brązowych, co daje w sumie 16 medali, co daje 32 miejsce w ogólnej tabeli medalowej; W pierwszej trójce znajdują się Włochy, Stany Zjednoczone i Niemcy. Na Igrzyskach Światowych 2017 Rosja była mistrzem.

Możesz też przeczytać: Tak naprawdę igrzyska w Tokio kosztują dwa razy więcej

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.