Powrót na stary kontynent?: Angelo Henriques poszukiwany przez Mitsa Leknicę | Piłka nożna

Angelo Henriquez, mimo obecnego trenera i braku pewności siebie w mini-meczu w Fortalezie, był obserwowany przez drużynę Miedzi Legnica z pierwszej ligi polskiej ligi.

Angelo Henriques, Jest członkiem różnych klubów w wieku 28 lat. Z grupami kroków Wielka Brytania, Chorwacja, Hiszpania, Meksyk i Chile, Gracz może wspomnieć, że ma lepsze życie `Przenieś` Czym są transfery i przydziały do ​​różnych klubów.

Obecnie istnieje Brazylia, Gra Fort, Drużyna, która wyeliminowała Colo Colo z Copa Libertadores, awansowała do 16. rundy turnieju.

Może się to jednak zmienić, ponieważ polskie media Gra wnętrzaPowiedział, że Chile jest jedną z opcji wzmocnienia niedawno reklamowanego klubu Polska pierwsza ligaThe Mitz Technica.

Jak wspomniano z Europy, trener, Wojciech ŁopodzińskiNadzieje na wzmocnienie przewagi napastnikiem „Bardzo ciekawa aplikacja”Wskazując na napastnika brazylijskiego klubu, jako uzupełnienie, którego potrzebował.

W rzeczywistości artykuł podkreśla obszerny program nauczania Henriquesa, Zwłaszcza dzięki jego szybkiej ścieżce Mężczyzna UDT I jego Związek z Alexem Fergusonem, Od, polska drużyna szuka jednego Działo z doświadczeniem na starym kontynencie.

To wszystko, „Architekt Celów” Od ostatniego sezonu spełnia wymagania Dynamo Zagrzeb, Zostawił miłe uczucia w towarzystwie.

Niewątpliwie ciekawe wyzwanie dla 28-letniego napastnika, który jest w swoim obecnym składzie Brak pożądanych minut Zainspiruje Chile Szukaj nowych granic.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.