Pożegnaj swój powolny telewizor: ten Android TV Box za 13 euro zasila Twój telewizor

Pożegnaj swój powolny telewizor: ten Android TV Box za 13 euro zasila Twój telewizor

W ostatnich latach w branży telewizorów niewiele się zmieniło, szczególnie w ich cenach, które stają się coraz bardziej przystępne, nawet w modelach z panelami QLED i OLED.

Jednak nadal istnieje zasadniczy problem z oprogramowaniem i systemem operacyjnym, który jest problemem przede wszystkim Telewizory mające 4-5 lat zaczynają zauważać problemy ze spowolnieniem i pamięcią, dlatego są tacy, którzy szukają rozwiązańNiezależnie od tego, czy jest to Firestick, czy Android TV Box.

W tej ostatniej kategorii znajduje się wiele wartościowych opcji, szczególnie na przykład na AliExpress, który sprzedaje bardzo wydajny Android TV Box. Za jedyne 13 euroI z wysyłką z Hiszpanii.

Android TV Box MXQ Pro na AliExpress

Chociaż ten azjatycki sklep z siedzibą w Chinach go sprzedaje, nosi tę etykietę opcja. Oznacza to zobowiązanie do dostawy w czasie krótszym niż pięć dni roboczych To maksimum ze strony dealera, prawdziwy luksus.

Ponadto, jeśli przesyłka nie dotrze na czas, automatycznie otrzymasz kupon upominkowy do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Co więcej, masz również prawo do zwrotu w ciągu pierwszych 15 dni.

W tych okolicznościach AliExpress chce dogonić inne sklepy, które również działają w Hiszpanii i ma tę zaletę, że ma dostęp do całego katalogu produktów swojej spółki-matki w Chinach, który jest bodaj największym w ogólnej panoramie e-commerce na świecie .

Android 4K na Twoim telewizorze w okazyjnej cenie

Po podłączeniu tego urządzenia przez HDMI do telewizora będziesz mieć do dyspozycji nowy system operacyjny Android, który jest również kompatybilny z wideo 4K na prawie wszystkich platformach, takich jak między innymi YouTube czy Netflix.

Nie tylko to, ale Będziesz mieć do dyspozycji aplikacje Google Playtysiące z nich, znacznie więcej niż jakikolwiek inny telewizor inteligentny, i przy długoterminowym wsparciu firmy takiej jak Google.

ComputerHoy.com na Telegramie

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami i rekomendacjami produktów, możesz je śledzić w czasie rzeczywistym na kanale Telegram Computerhoy.com, gdzie będziemy na bieżąco informować Cię o najnowszych rabatach technologicznych.

Śledź nas na Telegramie

Możesz bezpośrednio korzystać ze swojego konta Google lub konta Gmail, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych usług, bez konieczności wpisywania haseł na telewizorze, co jest prawdopodobnie jedną z najbardziej irytujących rzeczy.

Powiedziawszy to wszystko, najbardziej zauważysz, że Android TV Box MXQ Pro ma znacznie większą moc niż Twój stary telewizor, a menu i opcje działają znacznie płynniej i szybciej niż zwykle.

W tym artykule ComputerHoy otrzymuje prowizję od swoich partnerów stowarzyszonych za każdy zakup dokonany za pośrednictwem dołączonych łączy do produktów, co w żadnym wypadku nie stanowi dla Ciebie dodatkowego kosztu. Jednakże nasze rekomendacje są zawsze niezależne i obiektywne. Z naszą polityką partnerstwa możesz zapoznać się tutaj

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *