Poznaj smartfon vivo V21, który zrewolucjonizuje fotografię nocną i filmy selfie

Smartfony stały się idealnym uzupełnieniem dla ludzi, ponieważ towarzyszą im nie tylko w codziennych czynnościach, ale także pozwalają fotografować i dzielić się niezapomnianymi chwilami i przeżyciami poprzez zdjęcia i filmy, gdzie selfie ukoronowane są królowymi.

V21 ma cztery aparaty, które zrewolucjonizowały wrażenia użytkownika: przednią kamerę 44 MP, Ultra HD (4K), z optyczną stabilizacją obrazu, zapewniającą zawsze ostre zdjęcia i filmy z doskonałą stabilizacją, oraz podwójne oświetlenie, które zapewnia jaśniejsze selfie nawet przy słabym oświetleniu , Niezależnie od tego, czy jest dzień, czy noc; I trzy główne tylne kamery 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu + aparat 8 MP (szeroki kąt 120 °) + ultraszerokokątny aparat 2 MP. Te trzy tylne aparaty pozwolą użytkownikom uchwycić wszystkie szczegóły, jakich oczekują, z szeroką perspektywą, doskonałymi makrami i różnorodnymi stylami artystycznymi.

Z drugiej strony, V21 to nie tylko wysokowydajny zespół z czterema aparatami, ale także smartfon, który łączy ultra cienką i estetyczną konstrukcję (grubość 7,29 mm i waga 176 g, dzięki czemu jest lekki jak piórko). ) z ultracienką baterią 4000mAh i szybkim ładowaniem 33W, 63% sprzętu zostanie naładowane w 30 minut, uwalniając ludzi od podłączania do gniazdek przez dłuższy czas.

Telefon komórkowy ma również ośmiordzeniowy procesor 7 nm Mediatek Dimensity 800U, który działa z częstotliwością do 2,4 GHz, z 8 GB pamięci RAM + 3 GB pamięci wewnętrznej, którą można zapisać z rozszerzalną pamięcią RAM i 128 GB pamięci.ROM To razem zapewnia ultra- płynne wrażenia, jakby aplikacje były otwierane w ułamku sekundy.

Ponadto ten nowy smartfon otrzyma wszystkie usługi Google za pośrednictwem systemu operacyjnego Android 11, ponieważ vivo opracował własną warstwę dostosowywania Funtouch OS, która jest wydajna i przejrzysta oraz zawiera gesty umożliwiające szybką i bardzo fajną manipulację urządzeniem.Więcej wygoda.

Wreszcie, dodając do dobrej wiadomości, że ten nowy telefon komórkowy trafi na rynek w czerwcu, Vivo zapewnia, że ​​V21 będzie idealnym uzupełnieniem dla wszystkich fanów piłki nożnej w kraju, gdzie Kolumbijczycy mogą uchwycić najbardziej ekscytujące chwile podczas tego Pucharu Europy i pokazać, jak żyją swoją pasją do sportu.” „Vivo jest oficjalnym partnerem UEFA EURO 2020 i 2024 i będzie można go oglądać od 11 czerwca we wszystkich meczach pucharowych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *