Poznaj szczegóły nowej koszulki LA TRI

Poznaj szczegóły nowej koszulki LA TRI

Ledwie Ekwadorska Federacja Piłki Nożnej (FEF) Po raz pierwszy wydał selekcję zespołów młodzieżowych. Tak będzie ponownie w przypadku Mini-Tri, które spotkało się w środę, 10 maja, „skórą”, która go pokryje mistrzostwa świata do lat 20 w Argentynie.

Ten precedens jest ukłonem w stronę historii, ponieważ ostatnim razem, gdy Mini-Tri wypuścili swoje stroje, mieli najlepszy występ w finałach Pucharu Świata.

Przeczytaj także: Damien Diaz i Fernando Gaibor, od rywali do nierozłącznych towarzyszy

Był ramię w ramię z dyrektorem technicznym Jorge Silicaktóry zlokalizował w 2019 roku Trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata U-20 Ekwadoru w Polsce.

młodzi ludzie lubią Moisés Caicedo, Gonzalo Plata, Jackson Porozo, Diego Palacios, pośród innych. Wspomniani piłkarze grają obecnie za granicą i stanowią podstawę absolutu.

Dlatego wokół czego rośnie oczekiwanie DT Miguel Brawoz odnowionym zespołem, który ma Kendry Bays, 16 lat, jako koń.

Kibice narodowi już wyobrażają sobie „ekwadorski klejnot” z nowym strojem, który będzie miał dwa modele.

Odpowiedzialne kontrole Żółty tradycyjny Z ciemnymi poziomymi paskami wzdłuż. podczas gdy alternatywą jest kolor niebieski.

Model jest trzeźwy i bez zbyt wielu szczegółów. Na pierwszym planie, Nadruk z logo na lewej piersi oraz marka producenta po prawej stronie. Pomiędzy nimi będzie numer gracza. Jedną z głównych różnic w stosunku do poprzedniego modelu są paski na rękawach.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20: Ekwador i najważniejsze atrakcje

Czytaj więcej

„Widzę model, który generuje Uczucie spokoju. Czuję, że właśnie to chcieli przekazać, robiąc to. „Jeszcze go nie widziałem na żywo i myślę, że jest to ważny czynnik przyczepności do koszulki… (jednak) kupiłbym” – powiedziała grafik Erika Villavicencio w rozmowie z Extra.

W sieciach społecznościowych odzież stworzyła różne kryteria akceptacji wśród internautów. Na przykład Fernando Iglesias podkreślił „cięcia„Z ceramiki. Ze swojej strony Andrés Patricio stwierdził, że „Mistrzostwa Świata 2022 (koszulka) muszą zostać zachowane, a tym razem nie obchodziło ich to zbytnio, ponieważ jest to bardzo proste”.

Z drugiej strony są tacy, którzy są bardziej wyważeni, jak Esteban Cantos, który wyraził opinię: „Ludzie nigdy nas nie doceniają… Koszulki są absolutnie urocze”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *