Prawdopodobieństwo tego zdarzyło się w 16777216

Jeśli uczymy się czegoś dzięki prawdopodobieństwu i matematyce, to jest to Niektóre wydarzenia mogą być praktycznie niemożliwe. I nie można definitywnie powiedzieć, że to nie może się zdarzyć, ponieważ zawsze jest małe okno, aby to się wydarzyło.

Tak było w przypadku urządzenia do przesyłania strumieniowego MitchOG, którego misją było sprawienie, by Turtwig zabłysnął na swoim komputerze, gdy tylko zaczął Pokemon Shiny Diamond i Shiny Pearl. Po 107 próbach możliwość była po jego stronieNie bez pojawienia się przed nim gwiazdy, również świecącej. Twoja reakcja jest bezcenna.

jak ujawniono w Kotaku, prawdopodobieństwo, że Twój nowicjusz będzie świecił, wynosi 1 na 4096. Jeśli jednak dodamy do koktajlu sportowego, że tak się dzieje, wraz z tym, że pierwszy napotkany Pokemon również był błyszczący, Prawdopodobieństwo wynosi jeden w 1677216.

Prawda jest taka, że ​​stworzenia varocolor zawsze były wysoko cenione w całej historii serii, z íNaprawdę niskie stawki publikowania. Tymczasem biegacze szybkości już zabierają się do pracy Te modyfikacje są kończone w mgnieniu oka.

Więcej przewodników dla Pokémon Shiny Diamond i Shimmering Pearl

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *