Prawdziwa historia wielkiego potopu – Publimetro Chile

Prawdziwa historia wielkiego potopu – Publimetro Chile

polskie seriale Wysoka woda Udało mu się przyciągnąć uwagę mas i umieścić się wśród najczęściej oglądanych produktów na świecie Netflix Od ostatniego występu dzięki imponującej historii.

Dramat obejmuje sześć odcinków i podąża za decyzjami, które naukowcy i politycy musieli podjąć w następnej kolejności Seria niszczycielskich powodzi nawiedziła WrocławPolska, 1997.

Niestety dramatyczne wydarzenia przedstawione w tej produkcji są… Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami Polskie miasto i części sąsiednich krajów zostały zdewastowane 25 lat temu.

Prawdziwa historia kryje się za Wysoka wodaMiniserial Netflix

Wielki Potop zdarzył się w lipcu 1997 r.. Wtedy niespodziewane zjawisko środowiskowe spowodowało ogromną katastrofę we Wrocławiu i części Czech oraz Niemiec.

W mediach wydarzenie zostało ochrzczone jako Powódź Tysiąclecia„W tym trudnym okresie tysiące ludzi zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów i zostali z niczym.

seria CNNwedług UnivisionWspomniałem wtedy, że „Poważne powodzie zabiły około 100 osób w sąsiedniej Polsce i Czechach”.

Co spowodowało „Potop Tysiąclecia”?

Wydarzyła się klęska żywiołowa Po kilku dniach ulewnego deszczu. Opady spowodowały podniesienie się poziomu wody w różnych obszarach od rzeki Odry – Główny powód – w środku Europy.

Spowodował ulewny deszcz To ciśnienie, które spowodowało, że zapory otaczające rzekę ustąpiły, Rozpętaj katastrofę. Innym powodem jest to, że woda zaczyna przenikać przez ściany, aby ją kontrolować.

i do tego Tysiące gospodarstw i domów zostało uszkodzonych. Za działania władz przypisywano także zagrożenie, które jako pierwsze uderzyło w Czechy.

Sceny z serialu

W środku tragedii gazeta Kraj Wspomniałem, że po dwóch tygodniach wiele obszarów można ustabilizować budową Nowe mury oporoweAle niebezpieczeństwo wciąż czai się.

kolekcja banku światowego Powódź z 1997 r. zabiła 56 osób Tylko w Polsce200 000 bezdomnych mieszkańców i odszkodowanie szacowane na 4 000 milionów dolarów.

Intencja twórców Wysoka woda

W wywiadzie dla Netflixtwórca Wysoka wodaA Anna KupińskaPotwierdził, że seria Nie ma na celu reprezentowania doświadczeń każdej ofiary Powódź środkowoeuropejska.

„Ponieważ niemożliwe było opowiedzenie historii każdej osoby, która żyła podczas powodzi, chcieliśmy stężenie w Nastroje i emocje przed wydarzeniami, aby stworzyć globalną historię o złożonym procesie decyzyjnym”.

Sceny z serialu

Producent potwierdził również, że fabuła serialu koncentruje się bardziej na Jak mieszkańcy dotkniętych obszarów radzili sobie z tak zwaną „Powodzią Tysiąclecia”.

„Powódź była katalizatorem dla społeczności. Z dnia na dzień walka z żywiołami zastąpiła codzienność Liderzy wyszli z tłumu”.

Wysoka wodapierwsza ekranowa adaptacja tej katastrofy, jest dostępna na platformie Netflix Od 5 października.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *