Prawdziwi piłkarze Barcelony zdobyli punkt w Polsce

Prawdziwi piłkarze Barcelony zdobyli punkt w Polsce12.08.2023 17:06

środkowoeuropejskiego


On Barza to prawdziwy fundament „Superpuchar Europy No Barriers” zyskał dobry wizerunek w kwadrancie włączającej futsalu. W czwartek i piątek zagraliśmy w Warszawie Pomiędzy Futsal Bez Barier Team (Polska), Insuperabili Team (Włochy) i Wołyń Patriotes Olimpiady Specjalne (Ukraina)


Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie internetowej FC Barcelona, „Siedmiu zawodników, którzy przeżyli to doświadczenie, oraz trzej piłkarze Barcelony byli przyzwyczajeni do gry w piłkę nożną ośmioosobowej. Na boisku ze sztuczną trawą, znacznie większym niż kryte boisko do piłki nożnej, rywalizowali bardziej przekonująco.„Jesteśmy zachwyceni reakcją zespołu”Zapewnił Jordi PalauCo więcej, trener Fundacji Barçy „Większość naszych zawodników nie grała w futsal i dobrze się zaadaptowała. Stawienie czoła tym trudnościom było dla nich dobrym doświadczeniem. Niezależnie od wyników, spisali się bardzo dobrze”.

Wyniki:

  1. 07.12.2023: Autentyczny wynik Insuperabili Team-Fundació Barça 4-1
  2. 07.12.2023: Wołyńskie Patrioty Olimpiady Specjalne – Fundació Barça Oryginał 1-8
  3. 08.12.2023: Futsal Bez Barrier Team-Fundació Barça Autentyczny 2-1

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *