„Prawdziwy ból”: odkrywanie traumy pokoleniowej w podróży po Polsce | Wiadomości z Meksyku

„Prawdziwy ból”: odkrywanie traumy pokoleniowej w podróży po Polsce |  Wiadomości z Meksyku

Bezinteresowny / programy / Kino

Aktor Jesse Eisenberg zadebiutował jako reżyser na Festiwalu Filmowym w Sundance swoim drugim filmem, A Real Pain.

PARK CITY. — W tę sobotę, aktor Jessego Eisenberga Wprowadzony w Festiwal w Sundance Poprzez swój drugi film jako reżyser, 'Prawdziwy ból'Odnosi się do pokoleniowej traumy Holokaustu poprzez podróż dwójki krewnych po Polsce, porównując ją do współczesnych tragedii.

Po pierwszym pokazie na Festiwalu Filmów Niezależnych miasto parkowe, Utah, Eisenberg podzielił się swoim pragnieniem nawiązania kontaktu Doświadczenie żydowskie I biorąc pod uwagę obecne doświadczenia, podkreśla to Holokaust Nie jest to wyłącznie przypadłość Żydów, ale jest to tragedia, która zdarza się także w innych kulturach.

W filmie wystąpił zdobywca nagrody Emmy Kierana Culkina (Benji) i on Eisenberga (Dawid) jest opisany jako „Klasyczny amerykański dramat niezależny, oparty na postaciach”Odkrywanie skomplikowanych relacji pomiędzy dwójką kuzynów o przeciwnych osobowościach, którzy wyruszają w podróż mającą na celu odkrycie pochodzenia swojej babci.

W tym celu David organizuje wycieczkę „Nudny”nawiązuje ich kontakt z innymi amerykańskimi Żydami, tworząc w ten sposób a „Dysfunkcyjna rodzina” Stale dotknięty wybuchową, wrażliwą i nieprzewidywalną osobowością Benji.

W wywiadzie przed premierą pt. Eisenberga „Prawdziwy ból” – upierał się Nie chcę przekazywać żadnych wiadomości politycznych na temat obecnej izraelskiej ofensywy w GazieZostało wywołane atakiem Hamasu na Izrael w październiku ubiegłego roku.

„Film nie ma tła politycznego. Można go umieścić w dowolnym momencie w ciągu ostatnich 30 lat i nadal być aktualnym” – podkreślił.

W ramach amerykańskiego konkursu teatralnego festiwalu dotyczy to m.in 28 styczniaEisenberga, Jest znany z tego, że w swojej karierze pokazał dziewięć filmów na festiwalu w SundanceW tym roku także bierze udział w filmie „Zachód słońca Sasquatcha”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *