Prawie pełna zgoda na Futsal II B

Prawie pełna zgoda na Futsal II B

Marcos Vara, dobrze przygotowany do poprowadzenia Atlético BenaventeC.

Dni mijają i Atletico Benavente nie ujawniło jeszcze nazwiska swojego nowego trenera. Chociaż Chief Blue and White już wcześniej zgłosił, że był w kontakcie z technikiem w okolicy, chociaż nie był w 100% zablokowany.

Powiązany

Plotki wskazują wszystkie oczy Marcos Vara jest najlepszym następcą Chimy Sancheza na jego pozycji.

On Źródło, z elitą z przeszłości piłka nożna Chamber i że faktycznie był odpowiedzialny za kamieniołomWróci do domu, a ten transfer przysporzy mu sympatii fanów, którzy będą oglądać jego drużynę walczącą w drugiej lidze B w tym sezonie.

Po swojej karierze jako niebiesko-biały zawodnik, bramkarz Benevento przeszedł przez ważne drużyny, takie jak Lobelli de Santiago, Santa Coloma, Paco United czy Santiago Futsal, zanim wrócił do Atlético Benavente, gdzie spędził dwa sezony. Oprócz swoich tytułów jako zawodnik, Vara trenował jako trener iw tej chwili będzie opcją dla klubu prowadzonego przez Alvaro Ariasa.

Malaguti mistrzem ligi w Polsce

Z drugiej strony, Ivan de Una, piłkarz z Benavento znany wszystkim jako „Malagoti”, został ogłoszony mistrzem ligi w Polsce Z KS Lubawa, do którego dołączył w grudniu zeszłego roku po opuszczeniu Atlético Benavente.

Malaguti świętuje tytuł z Lubawą

Kiedy zawodnik przybył, drużyna zajęła drugie miejsce w lidze, ale ostatecznie wygrała finał.

Trzeba pamiętać, że zawodnik z Benavente był ważną wagą, filarem Atlético Benavente, ale zeszłej jesieni zdecydowano się odejść.

Nie trwa długo, zanim gracz znajdzie miejsce i zdecyduje się rozpocząć nową przygodę w Polsce, aby zostać mistrzem.

Po dodaniu tego sukcesu, sam zabrał głos na portalach społecznościowych, by wysłać wiadomość „Jesteśmy mistrzami Polski. Każdy trud i poświęcenie ma swoją nagrodę”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *