Prawnik Rodrigo de Paul wyjaśnił, dlaczego jego rozstanie z Camilą Homs nie przeszkodziło mu w udaniu się na mundial w Katarze.

Rodrigo de Paul postanowił w sądzie rozstać się z Camilą Homs, z którą miał dwoje dzieci

W ten czwartek niepokój fanów Reprezentacja Argentyny W odniesieniu do sytuacji sądowej Rodrigo de Bol. gracz Atletico Madridklucz w reprezentacji narodowej, przechodzi przez jego separację od Camila Hummus I wypuścił wersje, że jeśli konflikt będzie trwał, można mu zapobiec sprzeciwu Puchar Świata w Katarze 2022. pośród zamieszania Infobae rozmawiać z Mariana Gallegoktóry prawnie reprezentuje z piłkarzem Marcelo Rochte.

„DePaul nie jest winien jedzenia”Wyrok w sprawie adwokata, który to potwierdził To kłamstwo, że 28-letni piłkarz nie może zagrać na mundialu w Katarze Który rozpocznie się 21 listopada, w którym argentyńska drużyna zmierzy się w fazie grupowej z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Polską.

Plotki zostały zainstalowane po oświadczeniach przez Claudio Tapia za program Od teraz Prowadzona przez Marię O’Donnell V gra miejska I twierdzą na podstawie AFA, że został on „niewłaściwie przedstawiony” i „niezrozumiany” innymi sposobami. W tej notatce Kapitan reprezentacji narodowej futbolu zauważył, że „aby pojechać do Kataru, nie trzeba składać żadnej skargi karnej z oczekującym wyrokiem skazującym lub czymś o charakterze seksualnym lub tym podobnym”. Coś, czego DePaul nie ma.

Te same szczegóły Adwokat Gallego:”Oczywiście nie ma zawieszonej sprawy karnej; Nie istnieje również skarga na przemoc; A rzecz, o której mówią wszędzie, to popyt na żywność, ale tutaj nie ma oświadczenia żywieniowego, ponieważ pierwszym warunkiem dla żywności niezgodnej jest to, że istnieje oświadczenie, a tutaj go nie ma”.. W tym momencie dał jasno do zrozumienia, że robić siku Osoba, która inicjuje fiksację alimentacyjną w dniu zakończenia mediacji.

De Paul będzie mógł zagrać w Katarze World Cup 2022 (Reuters)
De Paul będzie mógł zagrać w Katarze World Cup 2022 (Reuters)

To po przesłuchaniach nie było zgody i od razu Piłkarz pozwał sędziego o ustalenie racji, a nawet wpłacił początkową kwotę na konto Camili Co jest wyższe niż szacowany koszt dwojga dzieci pary. Dzięki temu De Paul zapewnia, że ​​dzieci będą miały wystarczająco dużo pieniędzy, aby sędzia mógł orzec w sprawie kwot.

za to wszystko Piłkarz, który wyszedł z wyścigów, nie powinien mieć żadnych niedogodności w podróży na katarskie mistrzostwa świata I bądź częścią zespołu, który będzie dążył do zdobycia ostatecznego tytułu.

Jeśli chodzi o terminy wymiaru sprawiedliwości, oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku dni sędzia wskaże wysokość alimentów i ustanowi system komunikacji między DePaul a dziećmi. Z drugiej strony trzeci punkt sporny dotyczy rekompensaty finansowej i może zająć kilka lat, ale nie przeszkodzi graczowi w opuszczeniu kraju. Coś podobnego stało się z Martinem Palermo na mundialu 2010, w związku z konfliktem z Loreną Barici, który nie sprawiał wówczas problemów napastnikowi Boca Juniors podczas podróży do RPA.

Czytaj:

Chiki Tapia opowiada o tym, jak rozpad DePaula może wpłynąć na jej obecność na mundialu w Katarze
Rodrigo de Paul i Camila Homs nie doszli do porozumienia i zostaną osądzeni: jak wyglądają dziś ich relacje

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.