Premier League: Harry Kane kończy się goli | Sporty

Harry Kane, w środę przeciwko West Hamowi w Pucharze Ligi.Ben Stansall (AFP)

W ciągu czterech miesięcy pytanie o kategorię debat narodowych nękało zawsze kontrowersyjną angielską piłkę nożną. Co dzieje się z Harrym Kane (Londyn, 28), OBE, napastnikiem Tottenhamu, najlepszym strzelcem Premier League w zeszłym sezonie z 23 bramkami, powołanym na prędzej czy później najlepszym strzelcem w historii reprezentacji, który ma pięć goli za Rooneyem?

Depresja po frustrującym przeprowadzce do Manchesteru City lub zamazana passa strzelców, która została zaciemniona przed drzwiami po przeciwnej stronie i nie zdobywa bramki lub bez bramkarza? Jego dwa gole w 14 meczach mistrzowskich, jeden w siódmym z Newcastle, a drugi w czternastym z Liverpoolem, nie znalazły pocieszenia w zapieczętowanej szóstce w mało ważnej Lidze Konferencyjnej. Ani śladu trzeciej rundy pucharu przeciwko Wolverhampton. Wszyscy znakomici komentatorzy i specjaliści premiera zagłębili się w tę sprawę i nie znaleźli dokładnego wyjaśnienia, choć stawiają bardziej na żal i przygnębienie niż na brak celu.

„Nigdy nie będzie łatwo, kiedy gracz chce opuścić swój klub i wszyscy w szatni wiedzą, że chce odejść. Były dzwonki alarmowe, a teraz będzie więcej pytań, Kane wyglądał na smutnego. Pomyślisz: „Jestem tu ponownie.’ Nie będę znów walczył o tytuł w Tottenham i nawet nie wejdę do pierwszej czwórki” – powiedział kilka dni temu były Manchester United Gary Neville, siedząc przed mikrofonem.W niedzielę w Tottenham i Liverpoolu odbył się finał. odcinek Kasu King. ten 10 Był w stanie strzelić gola po dwumiesięcznej suszy, ale przegapił jeszcze dwie szanse na pustego gola, nieodpowiednie dla napastnika w jego klasie.

Huragan HarryNieoficjalnie uznany w Wielkiej Brytanii, dzięki uprzejmości Wayne’a Rooneya, najlepszym brytyjskim napastnikiem po Alanie Shearerze (1987-2006), wyróżnia się jako jedyny gracz, który pewnego dnia może przekroczyć swój rekord 260 goli, plasując się jako najlepszy strzelec W historii premiera. Do Kane’a jeszcze daleko, miał 168 lat, ale nawet tego lata wyglądał na tego, który to zrobił, gdyby, jak się wydawało, przez ostatnie siedem lat był w stanie utrzymać idealną formę. A tym bardziej, jeśli zakończył się jego przeprowadzka do klubu z większymi finansami i piłką nożną, takiego jak City.

Gary Lineker, z ambony w telewizji sieciowej, zawsze był najlepszym adwokatem Kane’a. „Spośród wszystkich wspaniałych napastników, których Anglia miała przez lata, a my mieliśmy naprawdę dobrych graczy, Kane jest najbardziej podobny do Alana Shearera w jego ogólnym stylu piłkarskim. Jego tempo jest podobne, strzela bardzo podobne gole z główki lub spoza pola karnego. Potrafi strzelać gole. Jest bardzo silny i ma dobrą grę w posiadanie piłki.

Przepraszam za fanów

Sam Alan Shearer w przededniu ostatnich mistrzostw Europy i kiedy zaczęli mówić o zainteresowaniu Guardioli napastnikiem, zachęcił go do odejścia. „Jeśli Harry pojedzie do miasta, skasuje mój rekord za trzy lub cztery lata. Musi dołączyć do najlepszej drużyny, jeśli chce zostać legendą. W swoim klubie nie zdobył trofeów, co jest naprawdę ważnym powodem. ” To również zrozumiało zawodnika, który w lipcu w wieku 28 lat doskonale wiedział, że nadszedł czas opuszczenia Spurs i publicznie poprosił o jego transfer. Został jednak odrzucony przez swój klub, który odrzucił 150 milionów euro oferowanych przez Manchester City.

Po udaremnieniu tego procesu, Kane musiał przeprosić listem do swoich fanów i dołączyć do dyscypliny zespołowej, najpierw z Espirito Santo na ławce, a teraz z Conte próbującym dobrymi słowami i dozą zrozumienia, aby przynajmniej odzyskać gracza w jego najbardziej zdeterminowanej twarzy, strzelec. Trzykrotny najlepszy strzelec Premier League: 2016 (25 bramek), 2017 (29) i 2021 (23) oraz król strzelców Mistrzostw Świata 2018, z Anglią wśród innych czołowych graczy, jednak nie wygrali żadnego tytuł w a. Na poziomie kolektywnym czy z Tottenhamem, w którym zadebiutował w Premier League w sezonie 2012-13, ani z drużyną Anglii, z którą zadebiutował w 2015 roku.

W szczególności ze swoją drużyną narodową Kane zachował numer. Po nieregularnym Pucharze Europy, w którym nie strzelił żadnego z trzech meczów fazy grupowej, po których strzelił cztery gole, w fazie eliminacji do MŚ 2022 utrzymał dobrą passę. Miażdżył w trzech wrześniowych meczach: Węgrach, Andorze i Polsce i strzelił trzy gole przeciwko Albanii i cztery przeciwko San Marino w dwóch spotkaniach w listopadzie. W 67 meczach osiągnął już 48 bramek (średnio 0,72), tyle samo co Lineker w 80; Jeden poniżej Bobby’ego Charltona przy 106 i pięć za Rooneyem w 120 meczach.

Możesz śledzić EL PAÍS DEPORTES pod adresem Portal społecznościowy Facebook s Świergot, lub zarejestruj się tutaj, aby otrzymać Nasz cotygodniowy biuletyn.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *