Prepelic, ostatni „podpis” – Levante-EMV

Wczoraj wieczorem w loży VIP w La Fonteta odbyła się tradycyjna kolacja fanklubowa, która kilka lat później została odzyskana w nowszym i bardziej dynamicznym formacie, a w obecności 125 osób mogli porozmawiać z graczami pierwsze zespoły. Teraźniejszość.

Clement Pribelic, który wczoraj dołączył do treningów Valencia Basket po dniach aktywnego odpoczynku po powrocie z Europacket, turnieju, który wygrał w niedzielę z hiszpańskimi kolegami z drużyny Xabi López Arostegui i Jaime Pradella, wygrał finał z drużyną. Francja.

Słoweński strzelec odpadł wraz ze swoim zespołem w ćwierćfinale europejskich pucharów w ubiegłą środę, kiedy zaskoczył Lukę Doncica, Gorana Dragica, Vlatko Kankara i firmę przeciwko Polsce (87-90). Priblic wylądował w Walencji w sobotę i po weekendowym odpoczynku, w poniedziałek pracował z zespołem rezerwowym, a wczoraj dołączył do grupy pod rozkazami Alexa Mombro, który miał już pierwszy kontakt.

Po przekonującym wygraniu niedzielnego meczu towarzyskiego w Leirii z rywalami Euroligi, takimi jak Bayern Monachium, zespół cieszył się poniedziałkiem jako świętem, a od wczoraj przygotowuje się do następnego piątkowego meczu wprowadzającego z Monbez Obradoiro (20:30). Przed terminem rozpoczęcia zawodów, do Walencji mają przybyć ostatni pozostali międzynarodowi gracze, którzy dołączą do składu, mistrzowie Europy Pradila i López Arostegui. W czwartek będą w mieście i w zasadzie będą mieli kilka dni wolnego, zanim w przyszłym tygodniu wrócą do drużyny Mumbrú na pełnych obrotach. Oczekuje się, że obaj wezmą udział w prezentacji dla kibiców w La Fonteta w piątek, choć jest mało prawdopodobne, że rozegrają mecz towarzyski z Obradoiro. Tak, Priblic, który nie grał z Tarongą od 27 marca, może grać, gdy został poważnie kontuzjowany w ostatniej minucie meczu na Ocamm Murcia, ze złamaniem kości łokciowej i promieniem lewego przedramienia, które zachowało. Bezrobotny do Eurobasketu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.