Prezentacja alternatywnego projektu pseudo-legendy dla Pokémon Scarlet i Purple

Prezentacja alternatywnego projektu pseudo-legendy dla Pokémon Scarlet i Purple

Po jego wydaniu i ostatnie wiadomościOtrzymujemy teraz więcej szczegółów i niedawno potwierdzone wiadomości na temat długo oczekiwanej gry Nintendo Switch Pokémon szkarłatny i fioletowy.

Pokémon szkarłatny i fioletowy

Informacje skupiają się na dziwnej wiadomości, która pokazuje alternatywny projekt backscalibur, pseudo-mityczny Paldea. Projekt jest inspirowany poprzednią ewolucją, pozostawiając go tak, jakby zachował wygląd spinozaura.

Możesz to zobaczyć poniżej:

Byłem bardzo rozczarowany projektem Baxcalibera, kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy, więc chciałem spróbować swoich sił w przeprojektowaniu go, aby zachować fajny wygląd spinozaura, jaki miał Arctibax usunąć Pokemony

Nie zapominaj, że ty też masz Nasz kompletny i zaktualizowany przewodnik po grze tutaj.

co myślisz? Nie zapomnij, że został opublikowany niedawno Zwiastun gry końcowej pokazał Dwa nowe pokemony. Poza tym potwierdzili Pierwsze wydarzenia Tera-Raid, kompatybilność z Pokémon Home i aktualizacja premierya także szczegóły prezentów do zdobycia Zapisywanie danych Z Pokémon Sword lub Shield lub Pokémon Legends: Arceus, Brilliant Diamond, Glittering Pearl lub Let’s Go.

Pamiętaj, że gry Pokémon Scarlet i Purple odpowiadają dziewiątej generacji, która jest już w fazie rozwoju, a Hiszpania jest regionem, z którego czerpałem inspirację. Masz naszą pełną relację z premiery tutaj.

Linia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *