Prezydent RP bez wątpienia kwalifikuje e-sport jako sport

Prezydent RP bez wątpienia kwalifikuje e-sport jako sport

W sektorze eSportu pozostaje zasadnicze pytanie, które ma mniejsze lub większe znaczenie w zależności od tego, kto je zadaje. Uznanie e-sportu za sport jest czymś, co mogłoby pomóc i podnieść poziom tego sektora, ale niektórzy byli temu przeciwni –Często używa argumentów, które są przestarzałe, jeśli nie całkowicie błędne. Przy tej okazji Prezydent RP Andrzej Duda określił to jako sport.Bez wątpienia„.

Zeznania Dudy zebrał m.in kilka Głoska bezdźwięczna polerowanieObok Codzienne sportygdzie podkreślono, że poparcie prezydenta jest pełne: „Esport bez wątpienia można uznać za sport„. Komentarze Dudy padły niedługo po Pucharze FIFA eNationsmistrzostwa Kataru, które odbyły się kilka tygodni temu.

Polska, kraj dumny ze swoich gier wideo

Młodzi ludzie, którzy należą do najlepszych na świecie w czymś, co jest dziś tak nowoczesne, są bardzo ważni. To ewolucja osobista, ale także ewolucja techniczna na poziomie globalnym„Duda wyjaśnił w związku z konkursem prowadzonym w meczu piłkarskim Electronic Arts. Prezydent RP poinformował, że gdyby szachy miały status sportu Albo brydża – najsłynniejszej angielskiej gry karcianej – ze Stowarzyszeniem Olimpijskim E-sport też powinien móc. Duda podkreślił, że w obu przypadkach są to ćwiczenia manualne, które wymagają „Ogromne umiejętności i refleks„.

Wątp we wszystko Odniósł się do FIFA jako do e-sportu, w którym nie powinno być kontrowersji: „Nie może być elementów, które można uznać za negatywnePrezydent RP nie wskazał jednak innych, którzy mogliby tam być i faktycznie, podobnie jak w League of Legends, jest Counter-Strike: Global Offensive lub Call of Duty.

W rzeczywistości, Polska pojawiła się w ostatnich latach jako rzadki przypadek Jej przedstawiciele polityczni nie tylko biorą pod uwagę branżę gier wideo, ale także uważają ją za jedną ze swoich wielkich wartości. W 2011 roku Donald Tusk – premier Polski do 2014 roku – podarował Barackowi Obamie kopię gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Podczas wizyty państwowej.

Polska pozostaje w europejskiej czołówce jeśli chodzi o gry wideo, natomiast część polityków w innych krajach Starego Kontynentu nie ma obaw, że wypaczy ten sektor. Przy odrobinie szczęścia Przyszłe pokolenia -Którzy całe życie żyli z grami wideo- Będą mieli mniej zamknięty pogląd na ten temat Gry wideo, a także e-sport będą mogły bez oceniania udowodnić swoją wartość.

Obraz przez Wikimedia Commons

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *