Procesor Intel Core i9-13900K bije rekord świata w niesamowitym przetaktowywaniu

Overclocking może jednak nie być dla każdego Ma społeczność pasjonatów, którzy są oddani wprowadzaniu tej zmiany częstotliwości zegara procesora w celu poprawy jego wydajności.. Ta pozycja jest uważana za konkurs i dziś jest nowy zwycięzca: Intelcore i9-13900 k.

Ten wywodzący się z Intela procesor należący do rodziny i9 jest jednym z najnowszych i najpotężniejszych sprzętów dostępnych obecnie na rynku. Pomimo faktu, że jego moc jest warta rozważenia, zespół entuzjastów postanowił przesunąć to, co można osiągnąć dzięki temu procesorowi, do granic możliwości.

w celu pomyślnego wykonania podkręcać Od Intel Core i9-13900k Potrzebowali pewnych przedmiotów, których nie mieli pod ręką. Wśród tych komponentów, logicznie rzecz biorąc, płyta główna z podpisem ASUS została również wzięta pod uwagę i, ku niczyjej niespodziance, ciekły azot.

Tak, dobrze przeczytałeś. Aby przetaktowywanie zadziałało, potrzebowali ciekłego azotu, co sprawiło, że jest to konstrukcja przeznaczona dla entuzjastów sportu. Oprócz tego płyn do zasilania podkręconego procesora Potrzebny jest zasilacz 1600 W, który również jest sygnowany przez firmę ASUS.

Podkręć swój procesor Intel Core i9-13900K z ciekłym azotem i zasilaczem 1600 W.

Zastosowanie ciekłego azotu umożliwiło sprawne i przede wszystkim szybkie schłodzenie procesora nawet do sprzętu użytego do jego realizacji podkręcać mógłby Zdobądź procesor Intel Core i9-13900K, aby przejść ze standardowej częstotliwości zegara 5,80 GHz do 9,008 GHzbędąc dość złą różnicą.

Osiągnięcie overclockingu na procesorze 9,008 GHz to nowy rekord w segmencie komputerów dla entuzjastów.. Zaledwie kilka prób temu udało mi się osiągnąć 8,80 GHz, które teraz będzie niższe od nowego rekordu ustanowionego w tym tygodniu iz pewnością pozostanie przez jakiś czas.

the ciekły azot Od tego czasu zachowuje się skutecznie Dzięki swoim właściwościom została osiągnięta temperatura -269 stopni Celsjusza Co pozwoliło na podkręcanie Intel Core i9-13900k był stabilny. to jest Nowy rekord To kamień milowy w modach na PC, chociaż niektórzy użytkownicy już planują jailbreak.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.