Profesjonalista denerwuje się w środku gry i uderza w ekran

początek

za pomocą: Mikołaj Vasquez | 09-03-21

Nie ma wątpliwości, że gry wideo prowadzą nas do przeżywania różnych emocji, które można wyrazić na różne sposoby. W konkurencyjnym świecie różni profesjonaliści od gier i bycie w środku złej gry są równoznaczne z frustracją. Na dowód tego mamy to, co stało się z Nicolai Dev1ce Reedtzem, szanowanym profesjonalnym graczem CSGO, który w bardzo zaskakujący sposób pokazał swoje niezadowolenie.

Stało się to w środku oficjalnej transmisji ESL Pro League CSGO, konkursu, który wystawia na próbę najlepsze drużyny na świecie. W meczu między Ninjas in Pijamas i Entropiq Dev1ce wyciągnął to z ekranu, gdy zobaczył, że jego drużyna nie bawi się dobrze.

Stało się tak, że Ninja w piżamie nie bawili się dobrze w grze. Zespół stojący za tablicą wyników był czynnikiem, który wywiera dużą presję i eliminuje wszelkie opcje błędu w każdym meczu. Dev1ce zdawał sobie z tego sprawę i rozpoczął rundę, w której zabił 4 razy w dobry sposób, po serii bardzo precyzyjnych zagrań.

CSGO star dev1ce przerywa ekran podczas turnieju z frustracji - Dexerto

Niestety, runda zakończyła się celnym strzałem w Dev1ce, co spowodowało, że gracz wpadł w złość i zrzucił ją z pierwszej rzeczy, którą znalazł przed sobą, czyli ekranu. Jeśli chcesz zobaczyć Kliknij zostawiamy cię na link I pamiętaj, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i dbanie o ekran, który jest bardzo ważnym elementem komputera.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *