Prognozy Chico Pereza dla Meksyku na mundialu 2022 w Katarze

Meksyk zakwalifikował się do Mistrzostw Świata w Katarze 2022, aby zająć drugie miejsce w ośmiokątnym turnieju CONCACAF, pomimo tego, że nie zaprezentował swojej najlepszej piłki nożnej, a także miał trudności ze znalezieniem gola, ponieważ opinie na temat tego, co Meksyk może zrobić na świecie, są mieszane. Jedna filiżanka tego Uważa, że ​​nie ma zbyt wielu możliwości wyprzedzenia Checo Péreza.

Kierowca Red Bulla jest fanem piłki nożnej W pewnym momencie swojego życia postawił na trening piłkarza, a nie pilota i określił siebie jako amerykańskiego kibica, więc uważnie śledzi to, co dzieje się w świecie piłki nożnej, a w roku Mistrzostw Świata Red Bull pomocnik nie miał wiele oczekiwań w Tri.

Obrazy Getty

Co Checo mówi o reprezentacji Meksyku?

Meksyk zagra pierwszy etap mistrzostw świata Przeciw Polsce, Argentynie i Arabii, w ramach działalności Grupy C, A w dynamice swojego zespołu był pytany o perspektywę zobaczenia El Tri jako mistrza świata.

„Szczerze mówiąc, nie jestem w tym zbyt pozytywnie nastawiony. Mam nadzieję, że się mylę i odejdziemy. Ale myślę, że jest lepsza różnica”. Meksykanin przed Maxem Verstappenem, według z markąktóry był bardziej optymistycznie nastawiony do możliwości Holandii.

Jednak Checo również nie wierzy, że Mechaniczna Pomarańcza może podnieść Puchar Świata, głównie dlatego, że Verstappen nie jest częścią zespołu. „To dobry punkt, ale nie grasz. Nie sądzę, że mają drużynę, najlepszą drużynę.A Indyjski.

Kto jest mistrzem w Katarze 2022?

Według Chico mistrzem świata w Katarze 2022 będzie Brazylia, która nie wygrała Pucharu Świata od Korei i Japonii 2002. Mam nadzieję, że Brazylia. Mają bardzo dobry zespół i mają bardzo duże szanse. Lubię Meksyk, ale to skomplikowane”.

Tymczasem Max Verstappen wskazał, że jeśli Holandia nie wykona zadania, to wesprze Belgię, Brazylię, a następnie El Tre. „Holandia lub Belgia, a jeśli wyjdzie Brazylia, popieram Meksyk”, Powiedział Holender, który jest fanem PSV Eindhoven, drużyny, w której zagrali niektórzy Meksykanie, tacy jak Andres Guardado, Carlos Salcedo i Chucky Lozano.

Czeski Perez i Max Verstappen
Obrazy Getty

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.