Prognozy: Meksyk vs. Polska | Bates Grupa C Katar 2022

Prognozy: Meksyk vs. Polska |  Bates Grupa C Katar 2022

Wpisałem piłka nożna On

Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej uczestniczy w finałach Pucharu Świata Katar 2022Gdzie zmierzy się ze swoim odpowiednikiem Polskaw działaniu Grupa C Które dzielą z Argentyną i Arabią Saudyjską. Sprawdź Prognozowanie meczu, z zakładami, które mogą zarobić dużo pieniędzy dla tych, którzy kochają emocje związane z obstawianiem pieniędzy w wyniku meczu. Meksyk.

Pomimo kontrowersji wokół składu Gerardo Martino, a także kontuzji lub kondycji fizycznej Raula Jimeneza i składu, jaki może zaprezentować w meczu z Polską, kibice nie wydają się mieć tak wysokich oczekiwań co do tego, jak będzie wyglądał świat. Pucharowy debiut Tricolor, drużyny, która nawet dla wielu nie przetrwałaby pierwszej rundy i nie pozostała w fazie grupowej, po raz kolejny zawodzi w próbie awansu do piątego meczu.

Prognozy: Meksyk vs. Polska | Bates Grupa C Katar 2022

Choć wśród meksykańskich kibiców widać pesymizm, prawda jest taka, że ​​dominacja i wizerunek, jaki meksykańska drużyna stworzyła na całym świecie, sprawiają, że jest ona faworytem do wygrania pojedynku z Polską, ale remis nie jest wykluczony, biorąc pod uwagę liczbę numerów zdobytych przez meksykańską drużynę. Europeans, na czele której stoi napastnik Barcelony Robert Lewandowski.

Jednak obecność Chucky'ego Lozano, Alexisa Vegi, Edsona Alvareza i Guillermo Ochoa wskazuje, że Meksyk może utrzymać trzy punkty, zwłaszcza że jest to kluczowy mecz, jakim jest debiut, wierząc, że przeciwko Argentynie jednostki ratownicze mają mniejsze szanse na osiągnięcie. Pierwsze miejsce w grupie C.

Zakład

Meksyk wygrywa lub remisuje i jest mniej niż trzy gole (1,86 do 1)

Jak wspomnieliśmy powyżej, reprezentacja Meksyku jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem do pokonania Polski, biorąc pod uwagę jej historię w finałach Pucharu Świata, jej poziom i miejsce w klasyfikacji FIFA, gdyż wydaje się lepsze od Polaków. Pozostają jednak wątpliwości co do zwycięstwa Meksyku, dlatego pojedynek jest postrzegany jako atut dla tych, którzy nie mają dużego zaufania do swojego reprezentanta narodowego.

Losuj od 0 do 0 (7,00 do 1)

Sprawdzenie jest drugim najlepszym zakładem, a nie podwójną szansą. Ale nie chodzi tylko o podział punktów, to będzie remis 0:0, ponieważ napastnikowi narodowemu brakowało ostatnio bramek pod wodzą Gerardo Martino, co niepokoi kibiców i opinię publiczną.

Meksyk wygra bez straty (4,00 do 1)

Czyste konto dla Meksyku również jest wysoce prawdopodobne, ponieważ Guillermo Ochoa jest najpopularniejszym bramkarzem obu drużyn, a także jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd ze względu na swoje imponujące występy w Brazylii w 2014 r. i Rosji w 2018 r. Doświadczenie Hectora Moreno a duet, który założył z Cesarem Montesem, daje pewność tego wyniku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *