Project Relic chce wyglądać jak Dark Souls dzięki temu nowemu zwiastunowi rozgrywki, który pokazuje jego walkę z bossem

Tytuł nie ma jeszcze daty, ale jego premiera planowana jest na początek 2023 roku.

Powodzenie Złe duchy Tak wspaniale, że nie można się do tego przyznać Miałem wpływ na wiele gier który został następnie wydany. To kolejna i wcale nie wygląda źle. To jest o Pozostałości projektuktóry został uruchomiony wczoraj zwiastun rozgrywki Pozwala nam zobaczyć więcej jego walki.

Project Relic jest rozwijany tylko przez 10 osób i zostanie wydany w 2023 rokuMyślałem, że ten tytuł w zasadzie Uruchomienie w 2023 r.Niewiele wiadomo, ale zwiastun tej gry pozostawił po sobie ciekawe rzeczy. Mogłeś zobaczyć, jak bohater walczy z Bardzo fajny trener który dzierży wielki miecz.

Pozostały projekt jest rozwijany przez A Koreańskie studio Project Cloud Games. Choć rozgrywka wygląda szczególnie dobrze, To może ulec zmianieDlatego najlepiej nie brać pod uwagę tego finału. Daje to jednak pewne wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądał finalny produkt.

W rzeczywistości ten tytuł Został wprowadzony w zeszłym roku, ale do niedawna nie oferowali nowego spojrzenia na Projekt Relikt. Znajduje się wokół Gra indie Od czasu jego pracowni 10 programistów. Jeśli chcesz Zobacz więcej rozgrywki Z tej pracy możesz odwiedzić Kanał YouTube Project Cloud Games.

Więcej o: Złe duchy s Pozostałości projektu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.