Projektory Panasonic zapewnią wspaniałe wrażenia biznesowe w sposób wciągający

Projektory Panasonic umożliwiły oglądanie najlepszych dzieł wybitnych impresjonistów w rozdzielczości 4K, oszałamiających kolorach i wyjątkowych szczegółach, na wciągającej wystawie zatytułowanej: Van Gogh, Monet i Renoir, na Karlin Prague Forum w Czechach.

W sumie 28 projektorów Panasonic

Te arcydzieła zajmują cztery wysokie ściany wokół pokoju. Dwa gigantyczne bloki w środku kosmosu, a nawet ziemia pod stopami zwiedzających. Całość uzupełniała muzyka epoki.

Ten projekt jest dość trudny pod względem wdrożenia, ponieważ wymaga zaprojektowania efektywnego kosztowo rozwiązania. Jest elastyczny i zajmuje powierzchnię ponad 2000 m2, co dodatkowo zapewnia odwiedzającym niezapomniane wrażenia. AV Media Events wybrało projektory Panasonic ze względu na ich dużą jasność i doskonałą rozdzielczość. Aby osiągnąć imponujący rozmiar i szczegółową zawartość wymaganą dla projektu, rozwiązanie techniczne synchronizuje obrazy z różnych urządzeń wyświetlających. Jego rozdzielczości wahają się od WUXGA do 4K+, a jasność od 10 000 do 30 000 lumenów.

Jan Kupenik, dyrektor generalny AV Media Events komentuje:

„Wybraliśmy 3-chipowe projektory DLP firmy Panasonic, ponieważ chcieliśmy osiągnąć najlepsze odwzorowanie kolorów, tak aby prace artystów wyglądały tak, jakby ożyły. Te modele o wysokiej jasności oferują również najlepsze mieszanie i jednolitość na dużych ekranach, niezwykłą gamę obiektywów , z różnymi soczewkami do szafek podłogowych, pozwala nam stworzyć pozbawiony cieni widok od podłogi do sufitu.

Serge Grimaud, producent wydarzeń, wyjaśnia: „Dzięki niesamowitemu sprzętowi Panasonic, którego użyliśmy. Bardzo cicho i nie emituje dużo ciepła, stworzyliśmy wspaniałe otoczenie, które pozwala nam zaprezentować to niesamowite wizualne wydarzenie i co najważniejsze, móc przenieść je do innych krajów.

Należy zauważyć, że wystawę można zmontować lub zdemontować w zaledwie 3 lub 4 godziny, co bardzo pomaga w osiągnięciu celu Grimaux, aby wystawę można było oglądać na całym świecie.

W przypadku bardziej trwałych instalacji i innych zastosowań wewnętrznych Panasonic oferuje również szeroką gamę jednoukładowych projektorów DLP i LCD.

Projektory Panasonic wykorzystane na wystawie to:

– 18 sztuk projektora laserowego DLP Panasonic PT-RZ21K z potrójną prowadnicą

-2 sztuki Panasonic Triple Chip DLP projektor laserowy PT-RQ32K

-4 jednostki Panasonic PT-DZ13 Triple Chip Projektor DLP

-4 szt. Panasonic PT-RZ970. Projektor laserowy DLP z pojedynczym chipem

Jeśli nie chcesz przegapić żadnych szczegółów dotyczących gier wideo, technologii, anime i serialu, śledź naszą sekcję biuletyn.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *