Proszą Ministerstwo Sportu o spłatę długów wobec sportowca Christophera Meliciano Reyesa

Głuchoniemy sportowiec został mianowany od ostatniego rządu jako technik atletyczny w lekkiej atletyce.

Santo Domingo. – Były sprinter na 100 i 200 metrów Fernando Ramirez potępił wycofanie przez Ministerstwo Sportu części pomocy otrzymanej przez wybitnego głuchego sportowca Christophera Meliciano Reyesa.

Ramirez, który jest Dominikaninem, ale reprezentował Norwegię w różnych zawodach, takich jak igrzyska olimpijskie i mistrzostwa świata, wezwał ministra sportu Francisco Camacho do zastąpienia całej pomocy otrzymanej przez sportowca.

Zapamiętałem to Christopher, mianowany od ostatniego rządu jako technik lekkoatletyczny w lekkiej atletyce, Jednak przez długi czas nie pobierał opłat.

Ramirez powiedział, że ma nadzieję, że sytuacja Melenciano Reyesa zostanie rozwiązana, ponieważ potrzebuje pieniędzy, aby związać koniec z końcem.

Ramirez powiedział, że w tym przypadku wspieram moralnie Melenciano Reyesa, musi mieć moralne wsparcie, aby się nie zawiódł i mógł kontynuować swoją udaną karierę na cześć i dumę dominikanów.

Wezwał każdego, kto może, czy to sportowca, czy lidera sportowego, aby udzielił Melenciano Reyesowi moralnego wsparcia.

Dodał, że sprawa Melenciano Reyesa dotknęła go, ponieważ jest bardzo utalentowanym sportowcem, a także osobą szlachetną i szanowaną.

„Dobrze wiem, kiedy sportowiec ma talent, czy nie, mogę powiedzieć, że Milenciano Reyes ma naturalny talent i musisz go bronić, aby iść naprzód w jego karierze.

Melenciano Reyes właśnie zdobył srebrny medal w biegu na 400 m na Igrzyskach Głuchoniemych, które odbyły się w Caxias do Sul w Brazylii.

Melenciano zdobył czas 48,04, aby zająć drugie miejsce, w teście, w którym Diego Alvarez (47,71/Kolumbia) wygrał złoto, a brąz trafił do Polaka Oskara Gulibewskiego (48,53). Dwaj pierwsi byli jedynymi Latynosami w tym finale.

23-letni dominikanin jest synem boksera Marisol Reyes i mieszka w Ensanche Capotillo w tej stolicy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.