Przed instalacją Como Mass Effect Legendary Edition z Xbox Game Pass

Ostatnio dla wszystkich moich fanów nadeszły dobre i nieoczekiwane wieści Masowy efekt legendarnej edycji A posiadacze Xboksa, odkąd gra Pojawi się on w Xbox Game Pass jeszcze w tym tygodniu, w czwartek 6 stycznia. Chociaż oficjalnie pochodzi z Game Pass, nie można go wstępnie zainstalować, pokażemy Ci, jak możesz go pobrać z wyprzedzeniem i mieć wszystko gotowe, gdy zostanie oficjalnie uruchomiony.

Przez Oficjalne konto na Twitterzei jak Powiemy ci Wcześniej Xbox Game Pass doda nowe gry do usługi w tym tygodniu. Choć gry są atrakcyjne, to tym, co naprawdę przykuło uwagę wszystkich użytkowników, jest włączenie kultowej edycji Mass Effect Legendary Edition, która będzie dostępna dla wszystkich subskrybentów. W najbliższy czwartek 6 stycznia.

Przed instalacją Como Mass Effect Legendary Edition z Xbox Game Pass

Legendary Edition Analiza Mass Effect — Xbox One

Pozostawiamy Ci następujące kroki:

  • Wejdź do oficjalnej aplikacji Xbox na Androida lub iOS (nie Game Pass).
  • En la lupa, busca Mass Effect Legendary Edition.
  • Na stronie gry naciśnij „Pobierz na konsolę”.
  • I gotowy! Po uruchomieniu konsoli gra musi być wstępnie zainstalowana.

Aby cały proces działał, Musisz mieć konsolę powiązaną z aplikacją, Dzięki temu proces jest szybszy i nie musisz iść później, aby przeprowadzić weryfikację. Masowy efekt legendarnej edycji Waży tylko 21 GB, więc uruchomienie nie zajmie dużo czasu do czwartku, ponieważ będzie dostępne dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass.

Ostatnia aktualizacja 05-05-2021. Ceny i dostępność mogą różnić się od opublikowanych. SomosXbox może zarabiać prowizję od Twoich zakupów. więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *