Przedsprzedaż serii Galaxy S24 w Ameryce Łacińskiej była o 72% wyższa niż jej poprzednika – Samsung Newsroom Kolumbia

Przedsprzedaż serii Galaxy S24 w Ameryce Łacińskiej była o 72% wyższa niż jej poprzednika – Samsung Newsroom Kolumbia

Wraz z początkiem ery telefonów AI seria Galaxy S24 5G zapewnia każdemu nowe doświadczenia Galaxy AI

Samsung Electronics ogłosił dostępność nowej serii Galaxy S24 We wszystkich krajach Ameryki Łacińskiej. W rzeczywistości firma otrzymała w regionie ogromną liczbę zamówień w przedsprzedaży, co stanowi wzrost o 72% w porównaniu do swojego poprzednika. Wzrost był większy w internetowych kanałach sprzedaży Samsunga, gdzie poprzednia sprzedaż osiągnęła 129% więcej w porównaniu do tego samego okresu w 2023 roku.

Kolumbia nie jest wyjątkiem. Przedsprzedaż w kraju zanotowała 30% wzrost w porównaniu do wprowadzonej na rynek w ubiegłym roku serii Galaxy S23 5G. Ulubionym urządzeniem było Galaxy S24 Ultra 5G Z 70% udziałem w fazie przedsprzedażowej, następnie S24+ 5G i S24 5G Odpowiednio o 15%. Kolumbijczycy również zdecydowali się na większą pojemność swoich urządzeń, przy czym preferowaną opcją było 512 GB.

„Seria Galaxy S24 5G zapewnia innowacyjne i praktyczne funkcje sztucznej inteligencji, które pomagają zmienić sposób, w jaki się komunikujemy, tworzymy i odkrywamy świat” – podkreśla Alvaro Mazo, dyrektor ds. telefonów komórkowych w Samsung Colombia.

Globalnie nowa seria SSamsunga Galaxy S24 5G Dwucyfrowy wzrost sprzedaży w przedsprzedaży w porównaniu do 2023 roku, przy czym ponad 65% konsumentów wybrało Galaxy S24 Ultra 5G.

„Wprowadzenie serii Galaxy S24 to nasz pierwszy krok w nową erę telefonów obsługujących sztuczną inteligencję, która wykracza poza obecne smartfony. Galaxy AI została zaprojektowana tak, aby stanowić istotną część naszego codziennego życia i zmieni sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcję z telefonem „Nie możemy się doczekać, jak możemy ulepszyć naszych użytkowników i poprawić ich codzienne życie dzięki Galaxy AI” – podkreśla TM Roh, prezes i szef działu Mobile eXperience Business w Samsung Electronics.

Od komunikacji bez barier, poprzez funkcje takie jak natychmiastowe tłumaczenie i asystent pisania, po nowy standard wyszukiwania udostępniany przez Mark to Search with Google1sztuczna inteligencja poprawi niemal każde doświadczenie, z którego mogą cieszyć się użytkownicy Galaxy S24. Nowy silnik ProVisual Engine, zestaw narzędzi aparatu opartych na sztucznej inteligencji, maksymalizuje swobodę twórczą, od robienia zdjęć z nowymi możliwościami powiększania po edycję za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji.

Samsung dokłada wszelkich starań, aby demokratyzować te innowacje, aby więcej użytkowników mogło cieszyć się tymi bogatymi doświadczeniami. Oprócz obecnych 13 języków dostępnych będzie więcej opcji językowych dla funkcji AI. Większość funkcji Galaxy AI zostanie również rozszerzona na poprzednie modele poprzez aktualizacje oprogramowania, w tym serie Galaxy S23, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9. Wreszcie, w ramach zaangażowania firmy Samsung na rzecz dłuższego i bardziej niezawodnego cyklu życia produktów, seria Galaxy S24 oferuje obecnie siedem generacji aktualizacji systemu operacyjnego i siedem lat aktualizacji zabezpieczeń.

Na sprzedaż w Kolumbii

the Galaxy S24 Ultra 5G i Galaxy S24+ 5G Galaxy S24 5G dostępny jest we wszystkich autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie kraju. Smartfony dostępne są w kolorach inspirowanych minerałami ziemnymi. Galaxy S24 Ultra jest dostępny w kolorach: tytanowy szary, tytanowa czerń, tytanowy fiolet i tytanowa żółć. Kolory Galaxy S24+ 5G i Galaxy S24 5G to: Onyx Black, Grey Grey, Cobalt Violet i Amber Yellow.

Samsung oferuje „Plan wymiany”, w ramach którego użytkownicy mogą odwiedzić uczestniczące sklepy Samsung Experience lub przejść proces na oficjalnej stronie Samsung.com/co i przekazać istniejący sprzęt w ramach płatności. Konsultanci wycenią urządzenie i poinformują o wartości, za jaką zostanie ono otrzymane.

Ponadto oferuje plany finansowania z oprocentowaniem 0% na 12 i 24 miesiące we współpracy z bankami sojuszniczymi, takimi jak Davivienda i Bancolombia, za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży, takich jak operatorzy Claro, Tigo, Movistar, Alkosto, Éxito, Falabella, własne sklepy i Samsung.com. /ku.

Ci, którzy zdecydują się na noszenie Galaxy S24 5G, będą mogli skorzystać z planu Samsung Care+ Platinum, w ramach którego otrzymają 50% rabatu na dalszą ochronę, obejmującą przedłużoną gwarancję od 13 do 24 miesięcy.

1 Wyniki mogą się różnić w zależności od dopasowań wizualnych. Wymaga połączenia z Internetem. Użytkownicy mogą potrzebować aktualizacji Androida do najnowszej wersji. Funkcjonalność produktu może zależeć od aplikacji i ustawień urządzenia. Niektóre funkcje mogą nie być obsługiwane przez określone aplikacje. Dostępność usług różni się w zależności od kraju i języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *