Przegląd strategii zakładów piłkarskich

 

Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie, dlatego początkującym zaleca się obstawianie na nią. Zakłady na piłkę nożną to nic lepszego niż obstawianie w najlepszej witrynie z zakładami online. Bukmacherzy tacy jak 22Bet PL oferują wysokie kursy na turnieje piłkarskie, wiele opcji obstawiania, a profesjonalni bukmacherzy z powodzeniem stosują różne strategie wygrywania. W tym artykule omówimy niektóre z najlepszych strategii zakładów piłkarskich.

Zakład na remis

Bukmacherzy nie opierają swoich kursów wyłącznie na prawdopodobieństwie sukcesu drużyny. Biorą pod uwagę to, co obstawia większość graczy. Obstawiający unikają remisu, co nie jest niczym niezwykłym, i wolą obstawiać wygraną jednego przeciwnika. Dlatego często wzrastają szanse na pokojowe zakończenie gry w piłkę nożną. Najczęstszym wynikiem jest remis:

  • W towarzyskim (te mecze nie są istotne dla trenerów i zawodników, ponieważ nie są rozgrywane do maksimum i czasami na boisku pojawia się druga drużyna);
  • Pod koniec sezonu, kiedy kluby są w środku tabeli (nie muszą strzelać, bo nie rezygnują z mistrzostw i jeżdżą na europejskie rozgrywki).
  • Jednocześnie profesjonaliści wolą korzystać z systemu zakładów, gdy spekulują na temat pokojowego wyniku. Takie podejście minimalizuje ryzyko. W przypadku hazardu wybiera się od trzech do pięciu gier, w których może istnieć duże prawdopodobieństwo remisu.

Ta strategia ma wadę. Aby z niego skorzystać, musisz mieć wiedzę o sporcie, stale śledzić statystyki klubowe i eliminować mecze.

Ogólna strategia obstawiania

Zakłady na liczbę goli powyżej lub poniżej określonej liczby to jedna z najpopularniejszych ofert bukmacherów, zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Aby skorzystać z tej strategii, musisz także być fanem piłki nożnej i często oglądać mecze.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci ogólnie zarabiać na zakładach:

Uważaj na ważne mecze. Wiele bramek często pada, gdy obie drużyny muszą po prostu wygrać. W takich przypadkach przeciwnicy podejmują większe ryzyko, grają bardziej agresywnie i są stale w ofensywie. Derby to doskonały przykład tego typu gry.

Aby wybrać odpowiednie mecze, zwracaj uwagę na pozycję drużyn w tabeli, studiuj statystyki przeciwników i historię klubu. Kibice wiedzą więc, że Real Madryt i Barcelona to dawni rywale. W ich meczach pada wiele bramek.

Należy unikać towarzyskich. Drużyny mogą grać 0-0 lub 3-3, wynik jest często trudny do oszacowania.

Po sprecyzowaniu wskazówek dotyczących meczów piłki nożnej możesz spróbować ustawić pole bramkowe (0-1, 2-4). Ryzyko wzrasta tutaj w porównaniu z wyższym lub niższym zakładem, ale szanse są wyższe.

Próba

W większości przypadków drużyny strzelają mniej goli w pierwszej połowie niż w drugiej. Te informacje pomogą Ci częściej pokonać bukmachera.

Wydajność zależy od zmęczenia zawodnika i utraty koncentracji. Ostatecznie obrońcy są bardziej podatni na błędy i dlatego napastnicy częściej stwarzają niebezpieczne szanse i gole. Kiedy to wiesz, możesz znaleźć przereklamowane wydarzenia.

Po przeanalizowaniu statystyk bukmacher rozumie, że prawdopodobieństwo gola w pierwszej połowie jest niskie, więc szanse na to wydarzenie są stosunkowo wysokie. Zadaniem ustawiającego jest znalezienie gry, w której szanse na zdobycie bramki w pierwszych 45 minutach są większe niż w innych grach. Dzieje się tak w następujących przypadkach:

  • Lider ligi spotyka przegranego;
  • Jedna z drużyn straciła kluczową obronę z powodu kontuzji lub zbyt dużej ilości żółtych kartek i musiała postawić drugiego zawodnika w obronie.
  • Obie drużyny preferują agresywną grę.

Wniosek

Postępując zgodnie ze strategiami przedstawionymi w tym artykule, początkujący mogą zacząć rozumieć, jak działa gra i zacząć budować własne pule. Oglądanie meczów staje się o wiele ciekawszym i bardziej wciągającym wydarzeniem. Pamiętaj jednak, że czasami Twoje szczęście może się zdarzyć, więc musisz podejmować decyzje, które pasują do Twoich finansów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.