Przejął na własność cztery nowe studia, jeszcze bardziej zwiększając swoją siłę w branży

Stopniowo, bez nadmiernego hałasu, Grupa Embracer Udało mu się zebrać i zakupić dużą liczbę opracowań. Europejska firma zakończona Kup skrzynię biegówO ojcowie sagi KresyA teraz ogłaszają nowe ruchy.

Dziękuję za Publikacje dostarczone przez firmęDowiedzieliśmy się, że Grupa Embracer Thq na północ s Game Amplifier Invest, To było zrobione z 100% praw do Appeal Studios, Kaiko, Massive Miniteam i Frame Break. Cena zakupu za pierwszy dzień poczwórnego badania to ponad 7 milionów euro. Całkowity zakup, w zależności od różnych celów do osiągnięcia, może osiągnąć liczbę 12 milionów euro.

W imieniu THQ Nordic, Appeal Studios, belgijskiego dewelopera i twórców opuszczony Oryginał z 1999r. Zatrudnia 55 pracowników i obecnie się rozwijają Otwarty świat science fiction niepublikowane.

Kaiko dołącza do formuły i jest zespołem stojącym za kilkoma portami Mars partyzancki frakcji czerwonejI Rocznica legendy Kai Albo ostateczne wersje Darksider. Pracuje nad nim 10 pracowników Zmęczony, ekspansja Przeliczenie Kingdoms of Amalur.

Pojawia się również fenomenalny Miniteam. Pochodzi z Niemiec, zatrudnia 20 pracowników i zostanie zintegrowana ze strukturą HandyGames pod kierownictwem THQ Nordic. Dodatkowo powstał ten ostatni Gate21, jego nowe studio w Sarajewie, Bośnia i Hercegowina. Skoncentrują się na tworzeniu postaci 3D w najnowszym stylu.

W przypadku Amplifier Game Invest mamy Frame Break. Szwedzkie badanie obejmuje małą grupę pięciu pracowników. Oni kontynuują Twórz na własnym adresie IP, W oparciu o wspólne systemy ponownego uruchamiania komputerów i konsol.

Grupa Embracer zamierza w ten sposób Odcisnął piętno na scenie przemysłowej Gra wideo w Europie. Jego model opiera się na zdecentralizowanych procesach i zdolności do tworzenia ekosystemów w różnych regionach, które działają niezależnie.

Po tych zakupach Embracer Group dodaje 60 wewnętrznych studiów i ponad 7100 pracowników W ponad 40 krajach. Ocena roku podatkowego zostanie przeprowadzona 20 maja, aby móc poznać bilans finansowy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *