Przejęcia Zoom w celu wsparcia profesjonalnej transmisji ważnych wydarzeń

Zoom przeszedł od bycia całkowicie egzotycznym do bycia jedną z głównych opcji zwoływania spotkań za pośrednictwem połączeń wideo online, z wyraźnym ukierunkowaniem na sektor profesjonalny, ale był także kołem ratunkowym, dzięki czemu osoby mogą pozostać w kontakcie w najgorszych momentach pandemia.

Pandemia skłoniła go do pokrycia niedociągnięć w serwisie, a także do poprawy jego korzyści. Aby zwiększyć korzyści, firma świeżo ogłoszone ten Nabycie niektórych aktywów Limal w oparciu o Zoom SDK.

Są to ZoomOSC, który koncentruje się na ulepszaniu profesjonalnych spotkań i wydarzeń za pomocą protokołu Open Voice Control (OSC) do integracji z oprogramowaniem innych firm i materiałami produkcyjnymi AV, oraz ZoomISO do eksportowania transmisji z Wideo Każdy użytkownik obecny w sesji jako niezależny reżyser wideo.

Razem z oryginałem prawidłowyZoom zauważa, że Andy Caluccio i Jonathan Cucutaglo również dołączą do Zoom.

W oświadczeniu zauważyli:

Rozwiązania nieprodukcyjne, w tym aplikacje ZoomOSC i ZoomISO, pomogą połączyć Zoom z tradycyjnymi i nowymi urządzeniami i aplikacjami do kontroli wydarzeń, aby pomóc teatrom, studiom telewizyjnym i innym kreatywnym organizacjom sprostać ich złożonym potrzebom technicznym w zakresie produkcji i współpracy.

W ten sposób Zoom przygotowuje się do zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb, zwłaszcza w obliczu pojawienia się pracy hybrydowej i innych sposobów, w których wideorozmowy online są mistrzami.

Miejmy nadzieję, że zaczną teraz pracować nad integracją tych dwóch jako funkcji natywnych w Zoom.

Z tym pomysłem:

Niezależnie od tego, czy są to duże targi, szczyt korporacyjny, wydarzenie w hali czy zajęcia online, nasi klienci będą potrzebować kompleksowego rozwiązania, które zapewni wszystko, czego potrzebują, aby bez obaw budować, organizować i zarządzać wirtualnymi i hybrydowymi wydarzeniami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *