Przerażający Hurricane Ida można zobaczyć w całej okazałości w Microsoft Flight Simulator

Najlepsza gra symulacyjna lotu Symulator lotu Microsoft Był to hit pod względem poziomu produkcji, jakiego można oczekiwać od takiego tytułu, w którym kierowcy mogą podróżować po świecie w czasie rzeczywistym, odwiedzając swoje ulubione miejsca. obecnie, W związku z przejściem przerażającego huraganu Ida, w Microsoft Flight Simulator możesz przenieść się na miejsce huraganu i zobaczyć go w całej okazałości, Tak jak pokazują niektóre zdjęcia.

przez ŚwiergotWielu użytkowników opublikowało własne zdjęcia i filmy Leć nad Hurricane Ida, dzięki pogodzie w czasie rzeczywistym, którą zapewnia gra. Jak informowaliśmy, tornado rozpoczęło się w ten weekend w Nowym Orleanie, uderzając w miasto i pozostawiając je bez prądu. Z tego powodu wielu użytkowników chciało zobaczyć to na własne oczy, używając Microsoft Flight Simulator, aby wyświetlać niesamowite obrazy.

Przerażający Hurricane Ida można zobaczyć w całej okazałości w Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator to najwyżej oceniana gra roku na konsolę Xbox według Metacritic

Huragan Ida przyciąga dużą liczbę użytkowników, którzy chcą doświadczyć i zobaczyć, jak wygląda huragan w pomieszczeniach, i wykonują wszelkiego rodzaju loty swoimi samolotami. Zamieszczone filmy i zdjęcia były niesamowite, chociaż można zobaczyć pełną skalę tornada. Jest to możliwe dzięki grze i pogodzie w czasie rzeczywistym Symulator lotu Microsoft, co było jednym z najmocniejszych punktów tytułu.

Niesamowite wizualizacje, które pokazują nam, jak potężny i wciągający może być symulator lotu, Jego charakterystykę można rozszerzyć o wszelkiego rodzaju zdarzenia meteorologiczne. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś tytułu, przypominamy, że Microsoft Flight Simulator jest dostępny w ramach Xbox Game Pass.

Ostatnia aktualizacja 08-30-2021. Ceny i dostępność mogą różnić się od opublikowanych. SomosXbox może zarabiać prowizję od Twoich zakupów. więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *