Przetestowaliśmy ładunek magnetyczny MagSafe firmy Apple

Powiązane wiadomości

Coraz więcej telefonów kompatybilnych z systemami ładowania bezprzewodowego przybywa do Hiszpanii i praktycznie wszystkie marki odważyły ​​się na tę technologię. Teraz twoja kolej Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe, trend prowadzony przez Apple, który po raz pierwszy trafia do ekosystemu Androida z ręki Realme i jego technologia MagDart.

Chiński producent telefonów komórkowych jest pierwszą marką telefonów, która podąża śladami Apple i wprowadza własne ładowarki magnetyczne. Ten system jest Bezpieczniejsze ładowanie bezprzewodowe I wygodne w porównaniu z opcjami, które do tej pory pojawiły się na rynku.

Spędziliśmy dwa dni testując kilka prototypów tej firmy, jeden mocniejszy od drugiego. Porównaj z ładowarkami MagSafe firmy Apple Jest to nieuniknione, ale naprawdę ważne pytanie brzmi, czy ta technologia Będzie alternatywą dla tradycyjnych modeli ładowania kablami tradycjonaliści.

Bezpieczniejszy ładunek

Pod koniec 2020 roku Apple wprowadził własny system MagSafe dla iPhone 12A tego lata Realme ogłosiło własną alternatywę. MagDart, rozwiązanie nr 1 dla ekosystemu Android. Obie firmy przyjmują to samo podejście, przeprojektowując ładowarki bezprzewodowe i rozwiązując niektóre niedociągnięcia, które ta technologia od dawna utrzymywała.

Recenzja magnetycznego bezprzewodowego systemu ładowania Realme MagDart

Chociaż ładowanie bezprzewodowe nie dotarło jeszcze w dużej mierze do konsumentów ze średniej i niższej półki, jest ich wiele Ładowarki i bazy ładujące które można kupić w sklepach. Jednak ta metoda jest bezprzewodowa Nie zawsze jest to najszybsza i najwygodniejsza opcja naładować telefon.

To właśnie rozwiązuje ładunek magnetyczny. Zarówno modele Apple, jak i Realme sugerują bezpieczniejszy system Magnes pomaga naprawić telefon na ładowarce– Dopasowane cewki ładujące do każdego urządzenia.

Realme MagDart

Esteban Palazuelos

Omikrona

W ten sposób właściwa pozycja jest ustalana szybciej, dzięki czemu telefon komórkowy zaczyna się ładować. W końcu ładowanie bezprzewodowe można również nazwać ładowaniem kontaktowym, ponieważ oba urządzenia muszą być w kontakcie, aby mogło działać. dodatkowo magnesy, Zapewniają nas, że telefon komórkowy się nie ślizga Lub odłącz go, gdy bateria jest pełna.

Dla mnie Miłośnicy gier wideoTen system mógłby być wygodniejszy zamiast kabla podłączonego do zawsze irytującego portu USB-C, gdy trzymasz telefon poziomo obiema rękami. Poza tym jest bardzo podobny do innych ładowarek bezprzewodowych.

Szybkie pobieranie

Realme MagDart

Realme MagDart

Esteban Palazuelos

Omikrona

Realme chciało odróżnić się od systemu Apple dwiema wersjami: jedna jest cieńsza i bardzo podobna do modelu MagSafe, który ma Moc 15W i bardziej ambitne 50W. Mniejszy jest cieńszy niż Apple, ale ma większy obwód, dzięki czemu oszczędza się energię ładowania bez przegrzewania się urządzeń. Mocniejsza część jest grubsza, ponieważ zawiera wentylator.

W ciągu dwóch dni udało nam się przetestować te nowości, sprawdziliśmy jednak, że jest to ciekawa opcja Widać, że to prototypy. Zarówno ładowarka mobilna, jak i dwie ładowarki magnetyczne podczas użytkowania osiągają wysoką temperaturę. Nawet największy prototyp skrywa wewnątrz wentylator i powinien pomagać w rozpraszaniu ciepła podczas ładowania.

Realme MagDart

Realme MagDart

Esteban Palazuelos

Omikrona

wentylator Robi trochę hałasuNie jest zbyt denerwujący, ale ignoruje go jako ładowarkę do użytku w nocy. W takim przypadku lepiej byłoby skorzystać z cieńszego modelu, ponieważ telefon nie wymaga szybkiego ładowania.

Nie widzieliśmy też prędkości pobierania Czym jest Realme. W naszych testach naładowanie ładowarki 50W telefonowi zajęło ponad 54 minuty, osiągając 2 godziny czasu czuwania.

Akcesoria Magdart

Aby je przetestować, Realme pozostawiło nam ten telefon, jedyny kompatybilny z tą technologią. Czy to jest? Flash Realme GT z baterią 4500 mAhAle niestety jest to również prototyp, który nie został jeszcze wydany, podobnie jak wszystkie akcesoria MagDart, które łączy w sobie Realme.

Zmień nazwę MagDart

Zmień nazwę MagDart

Esteban Palazuelos

Omikrona

Wraz z dwoma urządzeniami ładującymi otrzymaliśmy model tego, co mogłoby być a narzędzie do ładowaniaW sprzedaży pojawią się również inne opcje, takie jak uchwyt na karty magnetyczne lub uzupełniające oświetlenie fotograficzne.

Najciekawszą cechą tej technologii będzie kompatybilność z innymi urządzeniami, a nawet markami. Tylko na razie iPhone 12 Osadzają magnesy na tylnej okładce i Można pobrać za pomocą MagDarts, ale nie tak wydajny, ponieważ polaryzacja jest odwrócona i dla każdej marki istnieją różne protokoły.

Realme MagDart

Realme MagDart

Esteban Palazuelos

Omikrona

Bez większej różnorodności produktów kompatybilnych z systemem magnetycznym i biorąc pod uwagę, że te akcesoria nie pojawiły się jeszcze oficjalnie na rynku i nie znamy ich cen, Trudno zweryfikować przydatność tych urządzeń. Wtedy naprawdę będziemy mogli ocenić, czy ta propozycja jest korzystna w porównaniu z innymi opcjami dostępnymi na rynku.

W każdym razie ważne jest w każdej innowacji technologicznej, która: Marki oferują własne projektyI Oppo przygotowuje też ładowarki magnetyczneI. Wyścig zaczyna się w ten sposób, aż jeden z nich potrafi przekonać większość konsumentów i zagłuszyć wszystkie zakresy i ceny.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *