Przycisk migawki, statyw i nie tylko

Przycisk migawki, statyw i nie tylko

Bardzo oryginalne etui dla osób poszukujących uzupełnienia dopasowanego do swojego telefonu.

Ten projekt koncepcyjny łączy ochronę konstrukcji z możliwością przekształcenia jej w statyw

Przy cenach znajdujących się w górnej części przedziałów, Życie bez etui na telefon jest jak życie na krawędzi. Choć wiele osób uznaje jego przydatność, nie zgadza się na jego użycie. OK, zatem To etui z klapką do Samsunga Galaxy ZOprócz doskonałej funkcji ochronnej, może również zamienić Twój telefon w W zestawie kamera wideo ze statywem i spustem migawki.

Wielofunkcyjne etui

Ten Projekt etui w kształcie brzydkiego kaczątka W ten sposób będzie ono pełniło podwójną funkcję: jest Potrafi chronić przed poważnymi uderzeniami Ze względu na grubość i pokrycie etui dopasowuje się do kształtu Z Flip, a także Umożliwia używanie go jako aparatu fotograficznego lub wideo ze stałym statywem Wyzwalacz podłączony do Bluetooth umożliwia aktywację spustu migawki aparatu. Oczywiście, to się do tego sprowadza Projekt koncepcyjny, więc nie jest obecnie na sprzedaż.

z etui z klapką

Wielofunkcyjne etui do Samsunga Galaxy Z Flip charakteryzuje się wyrafinowanym designem

Jest to dość oryginalny pomysł i może być bardzo atrakcyjny. Dla tych, którzy szukają specjalnego projektu na wysokości telefonu Wysokiej klasy jest Z Flip, ponieważ najczęściej najtańsze etui nie odzwierciedlają wartości urządzenia, które chronią, czy to ze względu na projekt, jakość materiałów, czy poziom ochrony, jaki zapewniają. Przede wszystkim do ekskluzywnych modeli składanych Samsunga etui tego typu Pasuje idealnie.

Składana sprężyna

Składane telefony Odnotował jeden z największych wzrostów w 2023 r Od momentu rozpoczęcia marketingu. Tak naprawdę w Ameryce Łacińskiej wystarczyło zaledwie kilka dni, aby Samsungi Galaxy Z Flip5 i Fold5 wyprzedziły swoje poprzednie modele. Użytkownicy Coraz częściej stawiają na urządzenia składaneDowodem na to jest fakt, że coraz więcej osób chce przenieść je na swoje telefony osobiste.

z kolory etui z klapką

Ta torba na statyw ma wersje w różnych kolorach

W rzeczywistości, Ujednolicenie oferty składanych urządzeń Samsunga Widać to po szczegółach prognozy, m.in Wyciekły informacje o ich przyszłych modelach, co na przykład wskazuje na większy ekran niż w jego obecnych wersjach. firma z Korei Południowej, Lider w tej branżyto także dominująca marka w świecie składanych telefonów komórkowych, więc oczekiwań jest sporo Na ścieżce, którą będą podążać ich kolejne smartfony.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *