Przyszły inteligentny pierścień Samsunga będzie tak potężny jak Galaxy Watch

Przyszły inteligentny pierścień Samsunga będzie tak potężny jak Galaxy Watch

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o szczegółach patentu Apple, który dał nam poczucie, że te Cupertino Mogą być bliscy opracowania inteligentnego pierścienia. Co dziwne, dopiero kilka dni później dowiedzieliśmy się o podobnych informacjach, tyle że od Samsunga. Dzięki temu możemy poznać nowe szczegóły dotyczące kształtu tego urządzenia, które o dziwo może prześcignąć koreańskie zegarki pod względem możliwości, jeśli chodzi o mierzenie naszej aktywności fizycznej, co niewątpliwie wiele mówi o urządzeniu tego typu. Nie sądziłem, że to może być tak produktywne.

Możliwość wykonania elektrokardiogramu

W szczególności smartwatche Samsung są jednymi z najbardziej kompletnych, jeśli chodzi o monitorowanie zdrowia użytkowników, mogąc wykonywać bardziej typowe funkcje, takie jak pomiar tętna, do bardziej złożonych, takich jak pomiar ciśnienia krwi. Albo elektrokardiogram. . Cóż, zgodnie z informacjami, które teraz wyciekają, to będzie ten odcinek Możliwość wykonywania EKG dzięki czujnikowi PPG który został obliczony w obrębie pierścienia.

Ciekawe jest to, że zgodnie z tymi nowymi informacjami, dokładność tego pierścienia będzie taka, jak zostaną wykonane pomiary wyższy niż Samsung Galaxy Watchwydaje się, że skoro palec jest bardziej odpowiednim obszarem do dokonywania tych pomiarów, ponieważ na przykład na zegarku napięcie jest mierzone częścią palca, w tym przypadku można go dotykać na całym obwodzie tego , co również poprawiłoby wydajność elektrogramu serca.

To samo w sobie budzi pewne kontrowersje w samym Samsungu, ponieważ wprowadzenie takiego urządzenia może wpłynąć na działalność koreańskiej marki w branży wearables, którą może uznać za wewnętrzne zagrożenie, więc będzie musiał dokładnie ocenić, jak umieścić je na rynku jako przydatne uzupełnienie, a nie coś, co zastępuje np. zegar. Stąd obecnie to urządzenie, które jest znane jako Pierścionek Samsunga Galaxynie ma wyraźnej historii pojawienia się na rynku i jest wielu, którzy w tej chwili wątpią, czy naprawdę trafi na rynek.

Oczekuje się, że pozycjonowanie tego rodzaju urządzenia będzie zbliżone do luksusowych produktów dużych firm modowych. To tak samo, jak w przypadku Samsunga i Toma Browna, pojawia się na rynku pod tymi markami stając się luksusowym urządzeniem technologicznym, także w przypadku Apple Ring. Tam gama wearables nie zostanie zdemontowana, ponieważ zakłada się, że urządzenia te będą znacznie droższe niż inteligentne zegarki obu marek pod nazwą tych marek.

Tak więc wydanie jednego z tych odcinków może zająć kilka miesięcy, a nawet dłużej, do 2024 roku. W przypadku Apple może mieć również konotacje z wirtualną rzeczywistością, pełniąc rolę kontrolera dla jego przyszłych okularów, wirtualnej i mieszanej rzeczywistości.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *