Przyszły most w Polsce, który połączy nieznajomych z różnych miast

Czy słyszałeś o mostach międzywymiarowych? Naukowcy próbowali zbudować coś podobnego iw Polsce zaprojektowali wirtualny most łączący oba w różnych częściach świata.

Jak film science fiction, naukowcom w Polsce udało się stworzyć prawdziwe obiekty, jak to się nazywa Strona główna w sieci Web, Dworzec Kolejowy w Wilnie i zlokalizowany obok lubelskiego Rynku Centralnego w kraju europejskim, to projekt inspirowany symbolem science fiction, który pozwala podróżować z różnych miejsc i doświadczać rzeczywistości.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak okrągłe drzwi lub element bardziej kreatywnego wystroju, choć w środku widać duży ekran i kamery, które umożliwiają przesyłanie na żywo obrazu między dwoma polskimi miastami za pośrednictwem połączenia internetowego.

„The Strona główna w sieci Web To ciekawy i ekscytujący projekt od samego początku. Od początkowego pomysłu do stworzenia interaktywnego mostu łączącego miasta było to złożone zadanie, które wymagało konkretnej wiedzy i technologii ”- powiedział Adas Meskenas, dyrektor Linkmanas Fabrics.

„Od modelowania i projektowania 3D po rozwój treści cyfrowych i wyzwania logistyczne – taki projekt wymaga dużego, wielofunkcyjnego zespołu”.

Ten wirtualny most został po raz pierwszy odsłonięty 26 maja i ma na celu przyspieszenie procesów społecznych i społecznych, jednoczenie ludzi różnych kultur i zachęcanie ich do ponownego rozważenia znaczenia jedności.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *