Przyszły most w Polsce, który połączy nieznajomych z różnych miast

Czy słyszałeś o mostach międzywymiarowych? Naukowcy próbowali zbudować coś podobnego iw Polsce zaprojektowali wirtualny most łączący oba w różnych częściach świata.

Jak film science fiction, naukowcom w Polsce udało się stworzyć prawdziwe obiekty, jak to się nazywa Strona główna w sieci Web, Dworzec Kolejowy w Wilnie i zlokalizowany obok lubelskiego Rynku Centralnego w kraju europejskim, to projekt inspirowany symbolem science fiction, który pozwala podróżować z różnych miejsc i doświadczać rzeczywistości.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak okrągłe drzwi lub element bardziej kreatywnego wystroju, choć w środku widać duży ekran i kamery, które umożliwiają przesyłanie na żywo obrazu między dwoma polskimi miastami za pośrednictwem połączenia internetowego.

„The Strona główna w sieci Web To ciekawy i ekscytujący projekt od samego początku. Od początkowego pomysłu do stworzenia interaktywnego mostu łączącego miasta było to złożone zadanie, które wymagało konkretnej wiedzy i technologii ”- powiedział Adas Meskenas, dyrektor Linkmanas Fabrics.

„Od modelowania i projektowania 3D po rozwój treści cyfrowych i wyzwania logistyczne – taki projekt wymaga dużego, wielofunkcyjnego zespołu”.

Ten wirtualny most został po raz pierwszy odsłonięty 26 maja i ma na celu przyspieszenie procesów społecznych i społecznych, jednoczenie ludzi różnych kultur i zachęcanie ich do ponownego rozważenia znaczenia jedności.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *