PS5 wkrótce rozszerzy swoją gamę kolorów o nowe obudowy i modele dla DualSense

Jedną z największych wiadomości, jakie Sony zamyka w 2021 roku, było ogłoszenie, że w końcu dostaniemy na to szansę Zmodyfikuj nasz motyw PS5 Dzięki kolorowe muszle które planował opublikować w tym roku. Cóż, wkrótce gama artykułów zostanie rozszerzona.

W krótkim oświadczeniu Sony zapowiedziało, że od czerwca w niektórych regionach będą dystrybuowane trzy nowe skrzynki, nie określając dokładnego dnia, ale już wiemy, że rozpocznie się ich dystrybucja w przyszłym miesiącu. Użytkownicy tylko w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Belgii, Holandii i Luksemburgu Mogą z nimi zrobić Od 17 czerwca.

Modele, których to dotyczy, będą Nova Różowy, Jasnoniebieski i Galaktyczny Fioletowyaby nasza konsola wyglądała odpowiednio na różową, niebieską lub fioletową, łącząc w ten sposób istniejące moduły Kosmiczna czerwień i północna czerń. Ponadto będzie kompatybilny z każdym z dwóch obecnych modeli PS5, modelem cyfrowym i modelem z czytnikiem płyt.

Dokładnie to samo stanie się z DualSense, więc kupując nowy kontroler do konsoli, możesz wybrać dowolny z trzech wskazanych wcześniej kolorów, aby uzyskać większą różnorodność, włączając do swojej kolekcji więcej modeli.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.